FB pixel TP pixel
Rodena bude na podzim plno. Objeví se ve dvou krimi koprodukcích ČT © TMDB

Rodena bude na podzim plno. Objeví se ve dvou krimi koprodukcích ČT

Karel Roden zůstává jedním z nejvytíženějších českých herců a i nadále se objevuje v zahraničních produkcích. Na podzim ho uvidíme dvakrát v krimi seriálech, na nichž spolupracovala Česká televize.

České novinky

Kromě Rodena se v koprodukčním seriálu objeví i Aňa Geislerová, Marek Taclík či Kryštof Hádek. Seriál režíroval polský režisér Maciej Maciejwski, jemuž mezi trojicí kameramanů pomáhal utvářet vizi seriálu talentovaný Martin Žiaran.

Roden se na podzim objeví rovněž v seriálu McMafie, jenž pojednává o prostředí ruské mafie ve Velké Británii. Seriál je adaptací bestselleru Mishy Glennyho a zaměřuje se na život dosud bezúhonného mafiánského synka, kterého ohrožení jeho rodiny donutí zaplést se se světem zločinu. Lákadlem je bezpochyby i jméno režiséra Jamese Watkinse, který točil sérii Black Mirror, ale hlavně povedené hororové napínáky Jezero smrti a Žena v černém. McMafia nabídne celkem 8 epizod.

 98 zobrazení   3 se líbí
Marhoulovo Nabarvené ptáče míří do světa, přivítají ho Benátky i Toronto
Marhoulovo Nabarvené ptáče míří do světa, přivítají ho Benátky i Toronto
24.07.2019 | České novinky

Dlouho očekávaný projekt režiséra Václava Marhoula ještě nemá ani po premiéře a již slaví mezinárodní úspěch. První velká tisková zpráva Mezinárodního filmového festivalu v Torontu odhalila, že film bude v září uveden na prestižním kanadském festivalu, a to v rámci sekce Special Presentations.

10 českých kriminálek, které vám utekly a je to chyba
10 českých kriminálek, které vám utekly a je to chyba
16.07.2019 | České novinky

Skřípete zuby, že Česká televize na léto po stopadesáté nasadila Malého pitavala a Nova s Primou zase drtí Policii Modravu a V.I.P. vraždy? Zkraťte si čekání na podzimní novinky s naším výběrem 10 českých krimiseriálů z posledních 10 let, které možná ušly vaší pozornosti a stojí za to je vidět.

5 žhavých českých projektů, které byste po Varech rozhodně neměli minout
5 žhavých českých projektů, které byste po Varech rozhodně neměli minout
08.07.2019 | České novinky

Filmový festival v Karlových Varech jako každý rok představil hned několik projektů, které se publiku zaryly do paměti. Platí to i o pětici českých produkcí, které máte nyní možnost vidět na post-festivalovém tažení kiny Šary Vary, anebo - jako v případě seriálu Bez vědomí - již brzy na HBO.

Očekávaná česká minisérie Bez vědomí se představuje v prvním traileru
Očekávaná česká minisérie Bez vědomí se představuje v prvním traileru
03.07.2019 12:00:00 | České novinky

Po slavnostní premiéře na MFF v Karlových Varech zveřejnilo HBO Europe první teaser trailer na svou původní minisérii Bez vědomí, o jejíž režii se postaral tvůrce Pustiny Ivan Zachariáš.