FB pixel TP pixel
Netflix překvapil fanoušky Sandmana. Fantasy hit ještě neskončil © Netflix

Netflix překvapil fanoušky Sandmana. Fantasy hit ještě neskončil

Když už jsme si mysleli, že je příběh o Sandmanovi (tedy alespoň jeho první řada) u konce, tvůrci přišli s příjemným překvapením.

20. 8. 2022 10:00 | Filmové novinky

Dlouho očekávaný seriálový hit Netflixu, který vznikl na motivy kultovní komiksové série Neila Gaimana, má totiž nově nikoli deset, ale rovnou jedenáct, respektive dvanáct dílů. Bez jakéhokoliv ohlášení se na streamovací platformě objevil bonus v podobě doplňkové epizody, tentokrát ale rozdělené na dvě části.

Prvním z nich je animovaný Příběh o tisíci kočkách, kde můžeme slyšet hvězdné obsazení, jako Sandra Oh nebo David Tennant. Druhá část epizody pak vypráví hraný příběh s názvem Calliope, kde se mimo jiné objeví jeden z Pánů času Derek Jacobi. Sice jsme se dočkali milého bonusu, otázka plnohodnotného pokračování však stále visí ve vzduchu. Fantasy seriál, na který dohlížel i samotný autor původních komiksů, zaznamenal obrovský úspěch a téměř ve všech zemích se drží na předních příčkách sledovanosti. Ohlášení druhé řady tak snad na sebe zřejmě nenechá dlouho čekat.

Beata Mrazíková
Filmový vkus má pokřivený aktivním pohybem ve filmovém průmyslu, radost tak navzdory špatným marketingovým kampaním a hrozně nasazeným postsynchronům přináší především nekonečný přival reality shows a festivalové lahůdky. Kdyby se ztratily peníze ze světa, stále jí můžete platit v arašídových košíčcích a batátových hranolkách.
Netflix ukázal novou Addamsovu rodinu. Trailer je plný zvráceného humoru
Netflix ukázal novou Addamsovu rodinu. Trailer je plný zvráceného humoru
19.08.2022 12:00:00 | Filmové novinky

Jedním z největších podzimních seriálových lákadel Netflixu bude určitě mysteriózní komedie Wednesday od Tima Burtona, která bude volně navazovat na příběhy Addamsovy rodiny. Trailer láká na černohumornou zábavnou podívanou.

Jeden z nejlepších seriálů posledních let se vrací! A s ním i hlavní hvězda
Jeden z nejlepších seriálů posledních let se vrací! A s ním i hlavní hvězda
18.08.2022 16:50:00 | Filmové novinky

Dlouho jsme čekali na návrat zasmušilého hrdiny v podání Toma Hardyho v jednom z nejoriginálnějších seriálů posledních let. A vypadá to, že jsme se konečně dočkali.

Nejlepší film roku míří konečně online. Na ultimátní kvalitu si ale počkáme
Nejlepší film roku míří konečně online. Na ultimátní kvalitu si ale počkáme
17.08.2022 17:35:00 | Filmové novinky

Nevídaně dlouhá cesta kinosály fenoménu Top Gun: Maverick se pomalu blíží ke svému konci. Již brzy bude snímek dostupný online. Kdy a kde?

Megahit Avatar už si na Disney Plus nepustíte. Fanoušci by měli mít radost
Megahit Avatar už si na Disney Plus nepustíte. Fanoušci by měli mít radost
17.08.2022 13:20:00 | Filmové novinky

Studio Disney, které aktuálně vlastní práva na megahit Jamese Camerona Avatar, se rozhodlo slavné sci-fi stáhnout ze své streamovací služby Disney Plus. Má k tomu několik milionů dobrých důvodů. Jisté ale je, že řada diváků spokojená nebude, i když by měla.