FB pixel TP pixel
Seriál roku v lednu? Máme první ukázku na kingovský Temný případ od HBO © TMDB

Seriál roku v lednu? Máme první ukázku na kingovský Temný případ od HBO

HBO se konkurence rozhodně nebojí a po fantasticky vypadajícím line-upu konce roku chystá další velkou bombu již na leden. Fanoušci Stephena Kinga se mají na co těšit!

Filmové novinky

Kdo dnes neadaptuje knihy Stephena Kinga, jako by nebyl. A HBO se slavného spisovatele rozhodně nebojí vytěžit. Kromě oblíbeného seriálu Castle Rock chystá již na leden kriminální horor The Outsider, v němž hlavní roli ztvární arcipadouch snad každého velkého filmu poslední doby Ben Mendelsohn (Ready Player One: Hra začíná, Rogue One: Star Wars Story). Tentokrát však na sebe vezme břímě policejního vyšetřovatele, který musí odhalit vraha jedenáctiletého chlapce a zároveň se musí vyrovnat se ztrátou vlastního dítěte. Policista na vyšetřování nebude sám, neboť by měl k sobě získat neortodoxní partnerku.

První upoutávka se kriminálního žánru rozhodně nezalekla a nabízí drsnější variaci na Temný případ, jenž s každou novou sérií značně vyšeptával. Kingovský hororový kumšt je v tomto případě cítit z každého políčka a upoutávka láká již na krátké ploše výrazně víc, než řada konkurenčních projektů současnosti. HBO navíc nehodlá The Outsider dolovat do nekonečna. Seriál je označen jako limitovaná série a tudíž nás má čekat pouze jasně stanovených 10 epizod, v nichž dostaneme zdá se vymazlený dějový oblouk. Těšíme se jako blázen!

 21 se líbí
Jeho temné esence: Zapomeňte na film, seriál HBO a BBC je výtečnou adaptací
Jeho temné esence: Zapomeňte na film, seriál HBO a BBC je výtečnou adaptací
17.10.2019 12:00:00 | Filmové novinky

V Londýně na slavnostní premiéře měli diváci a kritici možnost zhlédnout první díl vysoce očekávané fantasy Jeho temné esence. A z prvních reakcí se zdá, že spolupráce mezi HBO a BBC se vydařila, a my se můžeme těšit na promyšlenou, dobrodružnou podívanou.

Bratrstvo neohrožených dostane další díly, seriál od HBO přebírá Apple
Bratrstvo neohrožených dostane další díly, seriál od HBO přebírá Apple
14.10.2019 11:30:00 | Filmové novinky

Seriál, jenž se stal etalonem televizní kvality a v různých žebříčcích nejoblíbenějších seriálů historie jen málokdy chybí, se díky společnosti Apple dočká dalších dílů. Za kvalitu projektu budou opět ručit Steven Spielberg a Tom Hanks.

Zklamaný George R. R. Martin: 8. řada Hry o trůny nebyla věrná předloze
Zklamaný George R. R. Martin: 8. řada Hry o trůny nebyla věrná předloze
10.10.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Dlouhou dobu mlčel a možná proto měl osobní či smluvní důvody. Nyní však autor předlohy seriálu Hra o Trůny pomalu odhaluje svůj názor na to, jakým způsobem byl seriál ukončen. A k jeho kritice nedostatečné kvality poslední řady už se přidal i jeden z režisérů veleúspěšného seriálu.

Hvězda Jokera se pokračování nebrání
Hvězda Jokera se pokračování nebrání
10.10.2019 | Filmové novinky

Nejnovější představitel gothamského zlosyna Jokera nepatří mezi velké fanoušky filmových pokračování. Dle jeho posledních vyjádření se však zdá, že v případě prince zločinu by byl schopen udělat výjimku.