FB pixel TP pixel
V novém sci-fi seriálu je lidstvo na hraně zániku. Trailer je strhující podívanou © Apple TV+

V novém sci-fi seriálu je lidstvo na hraně zániku. Trailer je strhující podívanou

Už 5. května čeká fanoušky nepříjemných vizí budoucnosti čerstvá dávka deprese. Přiřítí se totiž nový seriál Silo, který zobrazuje lidstvo na pokraji smrti. Zdá se však, že existuje i šance na lepší život.

6. 4. 2023 18:00 | Filmové novinky

Streamovací služba Apple TV+ na sci-fi dost sází. Solidní úspěch zaznamenala satira Odloučení, doslova trendujícím hitem se stalo drama o vesmírném závodění z alternativní reality For All Mankind a své diváky si našla i ambiciózní sci-fi podle Isaaca Asimova Nadace. Nyní se na streamovací platformu chystá nový seriál Silo, který uvrhne lidstvo do stísněného prostoru, který je jediným místem na planetě, v němž se dá přežít. Společenští vůdci totiž tvrdí, příroda je neobyvatelná a každý, kdo vyleze na povrch, brzy zemře. Je to ale pravda?

Vše se ale lídrům začne hroutit v momentě, kdy inženýrka Juliette začne vyšetřovat vraždu přítele a odhalí podzemní tajemství, které je hlubší, než si kdy dokázala představit. Hlavní roli Juliette ztvární hvězdná Rebecca Ferguson (Mission: Impossible - Národ grázlů), kterou bychom dokázali sledovat i v reklamě na Lidl, v dalších rolích pak uvidíme Tima Robbinse, Shanea McRae, Rashidu Jones, Iaina Glena či Ferdinanda Kingsleyho. Z nové upoutávky je jasně patrné, že na rozpočtu se nešetřilo a těšit se můžeme na vypiplanou audiovizuální podívanou, která by měla nabídnout depresi, ale i naději. V první řadě nás čeká 10 epizod, z nichž úvodní tři režíroval Nor Morten Tyldum, který stojí za svižným thrillerem Lovci hlav či Oscarovkou Kód Enigmy. 5. května budou mít premiéru první dvě epizody, poté bude každý týden dostupná jedna nová.

Zdroj: The Playlist

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Netflix je vysmátý. Nová komedie drtí sledovanost a pomohla i staršímu hitu
Netflix je vysmátý. Nová komedie drtí sledovanost a pomohla i staršímu hitu
06.04.2023 17:00:00 | Filmové novinky

Netflix může slavit, jeho komediální novinka s Adamem Sandlerem zaznamenala úchvatnou sledovanost, která patří vůbec mezi nejlepší výsledky Netflixu v rámci daného žánru. Nenávist kritiků tak streamera i hlavní hvězdu rozhodně trápit nemusí.

Nejdražší seriál roku provází ohromné problémy. Může jít o propadák za 300 milionů
Nejdražší seriál roku provází ohromné problémy. Může jít o propadák za 300 milionů
06.04.2023 16:20:00 | Filmové novinky

Amazon už koncem dubna uvede jeden z nejdražších seriálů všech dob, který v rámci jeho projektů patří z hlediska nákladů na druhé místo historických tabulek. Opravdu ale bude tak epický jako Pán prstenů nebo konkurenční Hra o trůny?

Z Netflixu zmizí oblíbené akčňáky, horory i pohádky. Celkem jde o desítky filmů a seriálů
Z Netflixu zmizí oblíbené akčňáky, horory i pohádky. Celkem jde o desítky filmů a seriálů
05.04.2023 19:30:00 | Filmové novinky

Ani v dubnu se bohužel nevyhneme odlivu řady titulů z Netflixu. Konec jednotlivých filmů a seriálů proběhne průběžně napříč měsícem, nejhorší v tomto směru bude úplný konec, kdy zmizí celá řada populárních snímků.

Nový trailer na Barbie je úplný úlet. Nic podobného letos neuvidíte
Nový trailer na Barbie je úplný úlet. Nic podobného letos neuvidíte
05.04.2023 17:45:00 | Filmové novinky

Není pochyb o tom, že hraná verze Barbie patří mezi nejbizarnější počiny letošního roku. Na druhou stranu je potřeba uznat, že režisérka a scenáristka Greta Gerwig naprosto akceptovala růžový svět panenek a posílá do kin něco vskutku jedinečného.