FB pixel TP pixel
Nejlepší Spider-Man se vrací ve fenomenálním traileru. Nic šílenějšího jste neviděli © Columbia Pictures

Nejlepší Spider-Man se vrací ve fenomenálním traileru. Nic šílenějšího jste neviděli

Už 1. června dorazí i do českých kin nové dobrodružství nejnápaditějšího a podle mnohých diváků i naprosto nejlepšího z filmových Spider-Manů. Miles Morales se tentokrát vydá napříč multivesmíry a nový trailer odhaluje, že nás čeká naprosto nespoutaná a do jisté míry šílená jízda.

4. 4. 2023 15:20 | Filmové novinky

Animovaný snímek Spider-Man: Paralelní světy nám v roce 2018 otevřel brány multivesmíru dávno před hranými marvelovkami a byla to nezapomenutelná podívaná plná různorodých hrdinů a důmyslné práce s alternativními verzemi spider-manovských příběhů. A dvojka, na kterou jsme čekali 5 let, očividně nebude v ničem zůstávat pozadu. Právě naopak. Hned trojice režisérů Joaquim Dos Santos, Kemp Powers a Justin Thompson otevírá možnosti paralelních vesmírů do maxima a tentokrát Milese protáhne příběhem, v němž se bude muset vypořádat se samotnou Spider-Force.

Ta brání paralelní světy před narušením, přičemž film nabídne hned dva velké padouchy. Prvním je Spot, který otevírá brány umožňující vstup do multivesmíru, druhým je Spider-Man z roku 2099, který utrpěl hned několik traumat a své hrdinství bere značně pragmaticky. Miles tak bude pod útokem hned stovek Spider-Manů z komiksů, animovaných seriálů a podle posledních drbů i hraných filmů, přičemž – jak tomu u Spider-Mana bývá – bude do poslední chvíle bojovat za svou vlastní pravdu a osud svůj a svých bližních. Už z upoutávky prýští emoce, přičemž úchvatná animace z jedničky je ještě mnohem propracovanější, stejně jako jednotlivé detaily, které ukazují, že kreativní tým má Spideyho načteného horem spodem a především ho prostě chápe. Dva měsíce do premiéry budou dlouhé.

Zdroj: Collider

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Pán prstenů je snad prokletý. Po tragické smrti zvířete došlo na další neštěstí
Pán prstenů je snad prokletý. Po tragické smrti zvířete došlo na další neštěstí
04.04.2023 15:00:00 | Filmové novinky

Seriálový Pán prstenů od Amazonu čelí jedné ráně za druhou. Nejenže se tento extrémně nákladný projekt setkal s velkou nepřízní části fanoušků, natáčení druhé řady v krátké době postihly již dvě neštěstí.

Nový hrdina v traileru krájí autobusy a připomíná Iron Mana. Filmu hrozilo zrušení
Nový hrdina v traileru krájí autobusy a připomíná Iron Mana. Filmu hrozilo zrušení
03.04.2023 18:00:00 | Filmové novinky

Studio Warner Bros. ve spolupráci s DC Comics představilo první akční upoutávku na superhrdinské řádění Blue Beetla. V hlavní roli se objevuje hvězda Netflixu a film mohl skončit ve studiovém trezoru.

Vyproštění 2 v novém traileru bere dech. Chris Hemsworth s rotačákem nemá chybu
Vyproštění 2 v novém traileru bere dech. Chris Hemsworth s rotačákem nemá chybu
03.04.2023 16:30:00 | Filmové novinky

Léto se nezadržitelně blíží, což znamená, že streamovací služby začínají tasit největší blockbustery sezóny. O slovo se hlásí i Chris Hemsworth, který vymění Thorovo kladivo za rotační kulomet a pustí se do sestřelování helikoptér. Nová upoutávka strhne i jednozáběrovou řezanicí ve vězení.

Nejvážnější seriál od Marvelu? Nový trailer slibuje temný thriller a konec hrdiny
Nejvážnější seriál od Marvelu? Nový trailer slibuje temný thriller a konec hrdiny
03.04.2023 14:40:00 | Filmové novinky

Filmy od Marvelu prosluly mimo jiné kvůli svému mnohdy dětinskému humoru. Na poli seriálů ale komiksové studio doposud solidně experimentovalo a nebálo se ani povážlivě zvážnět. Vrcholem má být konspirační novinka, která uvrhne Samuela L. Jacksona mezi mimozemšťany toužící po nadvládě nad matičkou Zemí.