FB pixel TP pixel
Tohle chci vidět v kině! Velkolepé sci-fi Tomorrow War vypadá úplně šíleně © TMDB

Tohle chci vidět v kině! Velkolepé sci-fi Tomorrow War vypadá úplně šíleně

Finální ukázka na chystanou emzáckou sci-fi s Chrisem Prattem vás zase jednou donutí nenávidět streamovací služby. Takhle nařachanou akci totiž chcete vidět v kině s kotlem popcornu a ne na Amazonu.

Filmové novinky

Myslíte si, že nové Rychle a zběsile vypadá totálně šíleně? To jste neviděli poslední ukázku na sci-fi Tomorrow War, ve které bude Chris Pratt pod taktovkou režiséra Lego Batmana zachraňovat svět v budoucnosti. Nová ukázka totiž odhaluje snad už úplně všechno od designu monster, která se chovají jako vakoveverky a nevadí jim zjevně běhat, plavat, ani létat, po obří akční sekvence, v nichž těžké kulomety nestíhají vyhasnout. Vypadá to zkrátka jako sci-fi blockbuster za 200 milionů, který se naštěstí nebere příliš vážně a spoléhá se na ověřené kombo těžkotonážního střílení a sebeshazovačného humoru. V traileru to funguje tak dobře, že začnete hodně rychle litovat, že tenhle letní výplach neuvidíme vůbec v kinech. Studio Paramount totiž film vyhodnotilo jako příliš riskantní a prodalo ho Amazonu, který ho uvede 2. července online. Jenže tohle je očividně film, jehož tupá zábavnost by velkému plátnu slušela úplně stejně jako bláznivé létání do vesmíru Toretta a jeho kámošů.

Reklama  8 474 zobrazení  
Titáni mají trailer na 3. řadu. Přichází Joker a šokující smrt Robina
Titáni mají trailer na 3. řadu. Přichází Joker a šokující smrt Robina
18.06.2021 16:00:00 | Filmové novinky

První upoutávka na třetí řadu seriálu Titáni odhaluje víc, než bychom čekali. V ulicích Gothamu totiž řádí sám Joker a tentokrát to krutě odnese Jason Todd.

První reakce: Marvel je zpět! Jak se povedla akční sólovka Black Widow?
První reakce: Marvel je zpět! Jak se povedla akční sólovka Black Widow?
18.06.2021 7:00:00 | Filmové novinky

Sólovky tajuplné postavy Black Widow, se kterou debutovala Scarlett Johannson již v roce 2010 ve druhém Iron Manovi, se dočkáme v našich kinech 9. července. V USA měli první diváci možnost snímek zkouknout. Jak se jim líbil?

Sex, romantika a krásná těla. Netflix láká na žhavé letní novinky.
Sex, romantika a krásná těla. Netflix láká na žhavé letní novinky.
17.06.2021 17:00:00 | Filmové novinky

Dlouhé slunečné dny a letní teploty konečně dorazily i do Česka. To se dokonale hodí Netflixu, jenž právě vydal trailery na dvě novinky, které s tímto ročním obdobím dokonale souzní.

Netflix v rytmickém traileru láká na jeden z nejočekávanějších filmů roku
Netflix v rytmickém traileru láká na jeden z nejočekávanějších filmů roku
14.06.2021 15:00:00 | Filmové novinky

Netflix vydal první ukázku k muzikálu, ve kterém jako režisér debutuje miláček Broadwaye Lin-Manuel Miranda a hlavní roli ztvárnil talentovaný Andrew Garfield.