FB pixel TP pixel
Tom Cruise geniálně přeje krásné svátky. Jeho nový kaskadérský kousek vyráží dech © Paramount Pictures

Tom Cruise geniálně přeje krásné svátky. Jeho nový kaskadérský kousek vyráží dech

Hvězdný Tom Cruise se rozhodl před koncem roku během natáčení nového Mission Impossible stylově ve volném pádu poděkovat fanouškům za dosavadní podporu a popřát šťastné svátky.

19. 12. 2022 16:00 | Filmové novinky

Posouvání limitů v provádění divokých kaskadérských kousků je jedním z trademarků nestárnoucí hollywoodské legendy Toma Cruise, za což jej cení i mnozí diváci, kteří Cruisovu osobnost jinak nevyhledávají. Jeho tělesné výkony v posledních dílech Mission Impossible či letošním megahitu Top Gun: Maverick berou divákům dech. Právě tyto dvě série jsou navíc ústředním motivem Cruisova vánočního přání fanouškům, které pojal stylově po svém.

V televizním spotu se akční star objevuje v oblacích, kde se připravuje na seskok z vrtulníku v Jižní Africe, když objasňuje, že právě natáčí první i druhý díl nového Mission Impossible s podtitulem Odplata. Zde děkuje fanouškům za podporu a přeje krásné svátky: „Nechtěl jsem, aby rok skončil, aniž bych vám všem poděkoval za to, že jste přišli do kin, a děkuji vám za podporu Top Gunu: Maverick." Vzápětí mu režisér Christopher McQuarrie poklepáním na rameno připomíná, že by rád tento záběr z filmu dotočil. Cruise neváhá, skáče a ve volném pádu znovu děkuje fanouškům a přeje šťastné a bezpečné svátky. Celá scéna je zároveň i reklamou na premiérové uvedení Mavericka na streamovací platformě Paramount+, které se uskuteční 22. prosince.

Zdroj: Deadline

Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Trailer nejočekávanějšího filmu příštího roku vyvolává mrazení v zádech
Trailer nejočekávanějšího filmu příštího roku vyvolává mrazení v zádech
19.12.2022 10:30:00 | Filmové novinky

Režisér Christopher Nolan konečně představil plnohodnotný trailer na svůj chystaný životopisný snímek Oppenheimer, který se zabývá nejen životem J. Roberta Oppenheimera, ale také jeho strašlivým dílem atomové bomby, který dal lidstvu nejobávanější zbraň hromadného ničení.

Nejzábavnější sci-fi příštího roku? Skvělý trailer odhaluje Vetřelce s dinosaury
Nejzábavnější sci-fi příštího roku? Skvělý trailer odhaluje Vetřelce s dinosaury
18.12.2022 15:30:00 | Filmové novinky

Scenáristé jednoho z nejlepších hororů posledních let usedli na režijní sesli svého nového sci-fi, které zavede Adama Drivera na prehistorickou Zemi. Člověk budoucnosti se tak střetne s dinosaury v souboji na život a na smrt.

První trailer Barbie je tady. Nic plastovějšího a růžovějšího jste v životě neviděli!
První trailer Barbie je tady. Nic plastovějšího a růžovějšího jste v životě neviděli!
16.12.2022 17:30:00 | Filmové novinky

O celovečerním zpracování příběhů panenky Barbie se mluví několik let, až v příštím roce nás ale konečně čeká slavný přechod do hrané podoby. S hvězdným obsazením a komediálním nádechem na hraně geniální parodie.

Poslední velký český seriál roku se povedl. Recenze chválí poctivou zábavu
Poslední velký český seriál roku se povedl. Recenze chválí poctivou zábavu
16.12.2022 15:00:00 | Filmové novinky

Režisér David Ondříček patří mezi ostřílené tuzemské tvůrce, jejichž zálibou jsou historické události a velcí lokální hrdinové. Znovu to potvrzuje i v minisérii Král Šumavy, která sbírá spokojené recenze, které v Česku nejsou standardem.