FB pixel TP pixel
V sequelu Penny Dreadful si zahrají Natalie Dormer a Nathan Lane © TMDB

V sequelu Penny Dreadful si zahrají Natalie Dormer a Nathan Lane

Po třech výborných řadách se romantický hororový seriál z viktoriánské Anglie v roce 2016 náhle rozloučil. Nyní se však chystá americký sequel s podtitulem City of Angels, pro který nově tvůrcům na spolupráci kývli Natalie Dormer (Hra o trůny, Tudorovci) a Nathan Lane (American Crime Story).

28. 2. 2019 17:00 | Filmové novinky

Původní seriál vytvořil v roce 2014 John Logan (Skyfall) a zahráli si v něm Josh Hartnett, Eva Green nebo Timothy Dalton. Pokračování s názvem Penny Dreadful: City of Angels si pod svá křídla vzal Showtime, který chce děj přenést do 20. století a do USA, konkrétně do Los Angeles roku 1938. Tím pádem se představí rovněž zcela nové obsazení.

V sequelu Penny Dreadful si zahrají Natalie Dormer a Nathan Lane © TMDB

Natalie Dormer si podle Showtime zahraje charismatického, vychytralého a nebezpečného démona jménem Magda, který na sebe dokáže vzít podobu kohokoliv. Nathan Lane bude stát na druhé straně barikády – zahraje si ostříleného policejního detektiva, který se podívá na zoubek vraždě, jež otřese celým L.A. a zřejmě nastartuje děj. Dvojice doplní již dříve potvrzené obsazení ve složení Daniel Zovatto (Fear the Walking Dead), Jessica Garza (The Purge) a Jonathan Nieves (Better Call Saul). Seriál zatím nemá žádné datum premiéry, produkce by měla začít během letošního roku.

 195 zobrazení   21 se líbí
Tomáš Durčák
Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.
Poslední řada Hry o trůny bude podle Emilie Clarke šokující
Poslední řada Hry o trůny bude podle Emilie Clarke šokující
27.02.2019 13:00:00 | Filmové novinky

„Bude to velké, jsou tam věci, které lidi šokují!“ Tak mimo jiné popsala Clarke, představitelka Daenerys Targaryen, obsah posledních 6 dílů Hry o trůny, které nám HBO naservíruje již za měsíc a půl.

Netflixovský duchařský horor The Haunting of Hill House dostane druhou řadu
Netflixovský duchařský horor The Haunting of Hill House dostane druhou řadu
22.02.2019 | Filmové novinky

Pro mnohé seriálové diváky se adaptace románu Shirley Jackson o strašidelném domě překvapivě stala jedním z nejlepších seriálů loňského roku. Čísla sledovanosti to Netflixu potvrdila, protože se s režisérem Flanaganem domluvila na pokračování.

Veleúspěšné čínské sci-fi The Wandering Earth bude na Netflixu
Veleúspěšné čínské sci-fi The Wandering Earth bude na Netflixu
21.02.2019 19:00:00 | Filmové novinky

Netflix zakoupil mezinárodní práva k překvapivému čínskému sci-fi hitu The Wandering Earth, který je nyní v tamních tabulkách nejvýdělečnějších filmů na druhém místě.

Kevin Costner a Woody Harrelson budou na Netflixu chytat Bonnie a Clydea
Kevin Costner a Woody Harrelson budou na Netflixu chytat Bonnie a Clydea
20.02.2019 20:00:00 | Filmové novinky

Dvě hollywoodské legendy se sejdou na Netflixu ve filmu Highwaymen, ve kterém se budou snažit dopadnout nechvalně proslulou zločineckou dvojici Bonnie Parkerovou a Clydea Barrowa.