FB pixel TP pixel
Nový Vetřelec vznikne a půjde ve stopách Predátora. Už obsadil novou Ripleyovou © 20th Century Fox

Nový Vetřelec vznikne a půjde ve stopách Predátora. Už obsadil novou Ripleyovou

Chystaný restart Vetřelce, kterého se ujme režisér Fede Álvarez, se konečně probouzí k životu. Nové zprávy odhalují představitelku hlavní role a stav natáčení.

20. 11. 2022 15:00 | Filmové novinky

Na počátku tohoto roku vyšla ze studia 20th Century Fox, jež vlastní Disney, zajímavá zpráva slibující nový film spadající do univerza slizkého xenomorfního zabijáka Vetřelce. Režie snímku, který by měl sloužit jako soft restart série a nebude navazovat na předchozí díly, se ujme autor hororů Lesní duch a Don't Breathe Fede Álvarez. Po delší době ticha to nyní vypadá, že se celý projekt konečně posouvá kupředu, když se nedávno dočkal dvou zásadních aktualizací. Server Deadline totiž přinesl informace, které odhalily jméno hlavní představitelky chystaného vesmírného hororu a stav jeho natáčení. Hlavní roli by si měla s největší pravděpodobností zahrát pětadvacetiletá Cailee Spaeny (Pacific Rim: Povstání).

Ta se stala hlavní volbou studia po několika schůzkách s producenty a Álvarezem. Série si tak zachová ženskou hlavní roli a Cailee Spaeny půjde ve stopách ikonické Sigourney Weaver, respektive Noomi Rapace a Katherine Waterston z novějších dílů série. Bylo také odhaleno, že studio je se současným stavem nového filmu o Vetřelci natolik spokojeno, že se film posouvá kupředu s nadějí na zahájení natáčení někdy na počátku roku 2023. I když dosud nebylo datum premiéry oznámeno, měli bychom se dle dodaných informací dočkat nového vetřelčího snímku někdy v roce 2024. Nový Vetřelec společnosti Disney bude uveden exkluzivně na Hulu (v Česku na Disney+), stejně jako nedávný prequel Predátora, který nesl podtitul Kořist. Doufejme, že restart Vetřelce bude minimálně podobně kvalitní jako tomu bylo u posledního Predátora.

Zdroj: ScreenRant

Přidejte se do skupiny Disney+ Česko na Facebooku pro další novinky ze světa Disney.
Reklama  17 025 zobrazení   2 576 se líbí
Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Poslední velký český seriál letoška přichází. Trailer sází na napětí a patos
Poslední velký český seriál letoška přichází. Trailer sází na napětí a patos
18.11.2022 16:55:00 | Filmové novinky

Voyo v novém traileru představuje svůj poslední hit letošní sezóny. Napínavé dobové krimi Král Šumavy: Fantom temného kraje mají na svědomí hvězdní tvůrci a může se pyšnit i skvělým obsazením.

Hororová revoluce na spadnutí. Nejúspěšnější tvůrci současnosti chtějí spojit síly
Hororová revoluce na spadnutí. Nejúspěšnější tvůrci současnosti chtějí spojit síly
17.11.2022 14:00:00 | Filmové novinky

Velikáni hororového žánru James Wan a Jason Blum zvažují spojení sil a vznik pravděpodobně největší a nejúspěšnější produkční společnosti orientující se na žánr plný děsu a napětí.

Stallone opět na vrcholu. Kritici a diváci jsou z jeho nové drsné role nadšení
Stallone opět na vrcholu. Kritici a diváci jsou z jeho nové drsné role nadšení
17.11.2022 14:00:00 | Filmové novinky

Sylvester Stallone neměl v posledních letech kromě spin-offů Rockyho mnoho velkých hereckých příležitostí. Letos ale uspěl se superhrdinským hitem Samaritán a nyní sbírá chválu za výkon v roli nesmlouvavého gangstera v seriálu Tulsa King.

Will Smith hraje o dalšího Oscara. V traileru historického spektáklu je mlácen do krve
Will Smith hraje o dalšího Oscara. V traileru historického spektáklu je mlácen do krve
16.11.2022 19:00:00 | Filmové novinky

Herec Will Smith si sice na letošním oscarovém ceremoniálu utrhl ostudu, když začal před zraky milionů lidí mlátit Chrise Rocka za jeho ostřejší vtip vůči Smithově manželce, i letos by ale rád nějakou zlatou sošku získal. V historickém trháku o otroctví si doslova projde krvavým peklem. A ne jen jednou.