FB pixel TP pixel
Striptér Magic Mike je zpátky! První trailer valentýnského hitu vás rozpálí do běla © Warner Bros.

Striptér Magic Mike je zpátky! První trailer valentýnského hitu vás rozpálí do běla

Channing Tatum se po komplikovaném a emocionálně vyčerpávajícím rozvodu vrací k filmům a po dramatu Pes si opět střihne roli striptéra Magic Mika. Ten po vzoru skutečného života dostane šanci přichystat velkolepou taneční show, která z žen udělá královny, zatímco jim nabídne pohled snů.

16. 11. 2022 16:00 | Filmové novinky

Už jsme si mysleli, že s reality show Amerika hledá striptéra universum Magic Mikea nadobro skončilo. O to víc nás ale potěšila zpráva, že se ještě poslední labutí písně charismatického striptéra s tváří Channinga Tatuma dočkáme. A to už příští rok na jaře!

Bez kalhot: Poslední tanec se konečně představuje i ve zbrusu novém traileru a máme se opravdu na co těšit. Završení striptérské trilogie, která vznikla v hlavě vizionáře Stevena Soderbergha na motivy Tatumových životních zkušeností, nás vezme na epickou cestu přes půl zeměkoule, kde o sex, peníze a vášeň rozhodně nebude nouze.

Podnikatel-striptér, striptér-podnikatel nadobro pověsil tanec na hřebík, se svou kariérou však není spokojený, a tak se nechá Salmou Hayek přesvědčit k poslední velkolepé show. Kolem Magic Mikea už existuje skutečný mikrovesmír, kam mimo filmů a reality TV spadá i živá show v Las Vegas a Velké Británii. V dojemném finále se tak symbolicky setkává filmový svět s tím reálným a my se nemůžeme dočkat. Třetí díl série se podívá do kin už 9. února 2023.

 1 616 zobrazení   390 se líbí
Beata Mrazíková
Filmový vkus má pokřivený aktivním pohybem ve filmovém průmyslu, radost tak navzdory špatným marketingovým kampaním a hrozně nasazeným postsynchronům přináší především nekonečný přival reality shows a festivalové lahůdky. Kdyby se ztratily peníze ze světa, stále jí můžete platit v arašídových košíčcích a batátových hranolkách.
Stallone potvrdil Ramba 6 a prozradil chystanou zápletku
Stallone potvrdil Ramba 6 a prozradil chystanou zápletku
16.11.2022 15:20:00 | Filmové novinky

Ikonického hrdinu Johna Ramba jsme mohli naposledy vidět v roce 2019, kdy se představil v pořadí již pátém filmu s trefným názvem Rambo: Poslední krev. Snímek vydělal téměř o 41 milionů amerických dolarů víc než původně stál, u kritiků a diváků ale příliš nezabodoval. Navzdory tomu se nový film o Rambovi blíží.

Warneři mění strategii komiksových filmů. Fanoušky zklame přístup k Batmanovi
Warneři mění strategii komiksových filmů. Fanoušky zklame přístup k Batmanovi
16.11.2022 15:00:00 | Filmové novinky

Chaosem zmítanému filmovému DC univerzu, ve kterém se mnohdy nevyznají ani zasvěcení fanoušci, chtějí u Warner Bros. Discovery dát konečně řád a jednotnou linii. Výsledkem by měl být pouze jeden představitel Batmana.

Nový Star Wars seriál je totální propadák. Panikařící Disney ho zbavuje exkluzivity
Nový Star Wars seriál je totální propadák. Panikařící Disney ho zbavuje exkluzivity
15.11.2022 18:30:00 | Filmové novinky

Jsou Star Wars mrtvé? Vzhledem k výsledkům nového seriálu z předaleké galaxie by se to mohlo zdát. Horká novinka, která sbírá spokojené ohlasy má totiž extrémně bídnou sledovanost a Disney začíná zcela panikařit. Dokonce tak, že seriál zbaví exkluzivity na Disney Plus.

Nejrozporuplnější film roku přichází! Kritici vůbec neví, co si mají myslet
Nejrozporuplnější film roku přichází! Kritici vůbec neví, co si mají myslet
15.11.2022 15:20:00 | Filmové novinky

Nový snímek vychvalovaného režiséra Damiena Chazella pořádně rozbouřil vlny Hollywoodu. Jeho nový spektákl Babylon, který pojednává o americké fabrice na filmy a je plný kokainových jízd, totiž kritici totálně nevydýchali. Jedni film označují za mistrovské dílo, druzí za totální katastrofu.