FB pixel TP pixel
Nový Zaklínač v traileru ukazuje krvavá jatka. Tihle hrdinové letos nahradí Geralta © Netflix

Nový Zaklínač v traileru ukazuje krvavá jatka. Tihle hrdinové letos nahradí Geralta

Netflix se měsíc a půl před premiérou svého nového Zaklínače konečně vytasil s novým trailerem. Potvrzuje v něm výrazné zkrácení komplikovaného projektu, který nás zavede dále do historie populárního fantasy světa.

10. 11. 2022 17:30 | Filmové novinky

Letos na Vánoce se sice nedočkáme další řady regulérního Zaklínače, tvůrci nám ale přinášejí prequel odehrávající se 1200 let před tím, než bělovlasý Geralt začne kosit mantichory a strigy a potýkat se s odmítnutím lidí. Seriál Zaklínač: Pokrevní pouto poodkrývá události, jež vedly k tomu, co z knih známe jako “konjunkce sfér”, kvůli které uvízla v diegetickém světě spousta stvůr a jiných bytostí. V epické fantasy, která nám představí elfský národ v největším rozpuku, září nestárnoucí Michelle Yeoh. Seriál startuje již 25. prosince a nový trailer potvrzuje, že půjde o pořádná jatka.

Zároveň upoutávka potvrzuje, že skutečně půjde pouze o čtyřdílný seriál. Původně bylo v plánu šest epizod, ale Netflix nechal po produkčních problémech a přetáčkách seriál výrazně zkrátit a nyní ho promuje jako událost o čtyřech dějstvích. Sami jsme zvědaví, jestli se z potenciální polízanice tvůrci nakonec dokázali vystříhat.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Žižka je novým megahitem Netflixu. Ostatní české filmy mu mohou závidět
Žižka je novým megahitem Netflixu. Ostatní české filmy mu mohou závidět
10.11.2022 17:15:00 | Filmové novinky

Historický spektákl Jan Žižka v kinech nasbíral přes 300 000 diváků a daří se mu i po vypuštění na streamovací služby. Online je sice už od konce října, až nyní ale sklízí globální slávu díky Netflixu.

Tvůrci Pána prstenů uznávají kritiku fanoušků. Odhalili, kdy můžeme čekat změny
Tvůrci Pána prstenů uznávají kritiku fanoušků. Odhalili, kdy můžeme čekat změny
10.11.2022 12:00:00 | Filmové novinky

Přestože se tvůrci seriálu Prsteny moci museli z velké části bránit především toxickým a nesmyslným útokům některých tolkienovských fanoušků, řada výtek k fungování seriálového světa byla určitě relevantní. Ty si chtějí autoři vzít k srdci při realizaci nových epizod.

Netflix objednal pokračování dvou nových seriálových megahitů
Netflix objednal pokračování dvou nových seriálových megahitů
09.11.2022 15:20:00 | Filmové novinky

Producent Ryan Murphy se trefil do černého v krátké době hned dvakrát po sobě. Jeho nové seriály Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera a Vidím vás se staly velkými diváckými hity. Netflix si tak logicky ihned objednal jejich pokračování.

Hvězdné fantasy natočené v Česku přichází s 2. řadou. S trailerem přišly špatné zprávy
Hvězdné fantasy natočené v Česku přichází s 2. řadou. S trailerem přišly špatné zprávy
09.11.2022 11:00:00 | Filmové novinky

Amazon sice aktuálně sbírá diváky hlavně na nového Pána prstenů, přičemž chystá i pokračování fantasy Kolo času, na obrazovky se však vrací i seriál Carnival Row, který měl hodně komplikovaný vznik.