FB pixel TP pixel
As the Light Goes Out
As the Light Goes Out

As the Light Goes Out

As the Light Goes Out
Hong-Kong | 2014 | Akční filmy | Akční hrdinové | 115 minut

Po porušení přísného pracovně bezpečnostního protokolu během záchranné mise, čelí trojice specializovaných požárníků obvinění, která je ve výsledku mohou stát víc, než by si kdy sami bývali řekli. Odpovědnost za sebe i své kolegy na sebe bere Bong-chiu Yau (Shawn Yue). Wing-sam Ho (Nicholas Tse) a C...

Po porušení přísného pracovně bezpečnostního protokolu během záchranné mise, čelí trojice specializovaných požárníků obvinění, která je ve výsledku mohou stát víc, než by si kdy sami bývali řekli. Odpovědnost za sebe i své kolegy na sebe bere Bong-chiu Yau (Shawn Yue). Wing-sam Ho (Nicholas Tse) a Chi-fai Yip (Andy On) jsou zproštěni vznesených obvinění. Po celém jednom roce, 24. prosince, kdy je Hongkong postižen rekordními tropickými teplotami, je ambiciózní Chi-fai zástupcem divizního velitele požárního sboru hongkongského okrsku Lung Kwu Tan, Lung Kwu Tan Fire Station, zatímco Wing-sam čeká na přeložení a degradovaný Bong-chiu opětovně porušuje přísná bezpečnostní opatření a bez povolení přímého nadřízeného bere jedním z požárních výjezdových vozidel svého syna na školní prohlídku elektrárenského komplexu Pillar Point Power Station

Hrají: Nicholas Tse, Shawn Yue, Simon Yam, Andy On, William Chan Wai-Ting, Deep Ng, Bai Bing

Režie: Derek Kwok Chi-Kin

IMDb  62 % Kinobox  62 %

As the Light Goes Out online

Sledovat As the Light Goes Out online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film As the Light Goes Out online, zda je ke stažení a zda má As the Light Goes Out dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 7. 2019
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

As the Light Goes Out recenze a hodnocení

Ve filmu As the Light Goes Out hrají Nicholas Tse, Shawn Yue, Simon Yam, Andy On, William Chan Wai-Ting, Deep Ng, Bai Bing.

Film As the Light Goes Out režíruje Derek Kwok Chi-Kin.

Film As the Light Goes Out má 115 minut.

Film As the Light Goes Out můžete vidět na Netflix.

Film As the Light Goes Out je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.