FB pixel TP pixel
Blázni ze Saint-Tropez
Blázni ze Saint-Tropez

Blázni ze Saint Tropez

Blázni ze Saint-Tropez
Francie | 2008 | Komedie | 105 minut

Pokračování legendární francouzské komedie Les randonneurs začíná, tentokrát na plážích a bulvárech Saint-Tropez. Nadine, Cora, Louis a jeho bratr Mathieu jsou stále nejlepší přátelé. A proto se také rozhodnou, že spolu opět stráví dovolenou…I deset let po památné cestě po Korsice jsou Nadine, Cora,...

Pokračování legendární francouzské komedie Les randonneurs začíná, tentokrát na plážích a bulvárech Saint-Tropez. Nadine, Cora, Louis a jeho bratr Mathieu jsou stále nejlepší přátelé. A proto se také rozhodnou, že spolu opět stráví dovolenou…I deset let po památné cestě po Korsice jsou Nadine, Cora, Louis a jeho bratr Mathieu stále nejlepší přátelé. A proto se také rozhodnou, že by nebylo od věci spolu po tolika rocích opět strávit dovolenou, přičemž tentokrát nemají namířeno nikam jinam než do slovutného Saint-Tropez, domova potřeštěných četníků a především jednoho z nejoblíbenějších a nejslavnějších letovisek Francouzské riviéry. A co by to bylo za retro setkání, kdyby ho nebyl účasten i Eric, který skupinku před deseti lety na Korsice prováděl. A mimochodem právě Eric se v Saint-Tropez cítí jako doma a opět je připraven být přátelům tím nejlepším průvodcem. Prázdniny plné průšvihů a omylů, navazující na populární francouzskou komedii Les randonneurs z roku 1997, opět mohou vypuknout.

Hrají: Karin Viard, Benoît Poelvoorde, Vincent Elbaz, Philippe Harel, Cyrielle Clair, Géraldine Pailhas, Alain Guillo

Režie: Philippe Harel

IMDb  45 % Kinobox  51 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Blázni ze Saint Tropez online

Blázni ze Saint Tropez online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Blázni ze Saint Tropez recenze a hodnocení

Ve filmu Blázni ze Saint Tropez hrají Karin Viard, Benoît Poelvoorde, Vincent Elbaz, Philippe Harel, Cyrielle Clair, Géraldine Pailhas, Alain Guillo.

Film Blázni ze Saint Tropez režíruje Philippe Harel.

Film Blázni ze Saint Tropez má 105 minut.

Film Blázni ze Saint Tropez není zatím nikde online.

Film Blázni ze Saint Tropez není zatím kde sledovat.