FB pixel TP pixel
Jim & Andy: The Great Beyond – Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton
Jim & Andy: The Great Beyond – Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton

Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton

Jim & Andy: The Great Beyond – Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton
Kanada | 2017 | Dokumenty | Filmaři | 94 minut

Jak probíhalo natáčení filmu Lid vs Larry Flynt? Tento dokument ukazuje, že se Jim Carrey do role Andy Kaufmana ponořil tak, že to ohrozilo vznik celého filmu.

Hrají: Jim Carrey, Danny DeVito, Miloš Forman, Judd Hirsch, Peter Bonerz, Andy Dick, Paul Giamatti

IMDb  76 % Kinobox  79 %

Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton online

Sledovat Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton online, zda je ke stažení a zda má Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 17. 11. 2017
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton, které najdeš na našem webu.

5 fantastických dokumentů na Netflixu
5 fantastických dokumentů na Netflixu
01.02.2018 | Tipy na film

Nejen ze seriálů a originálních filmů je živ divák Netflixu. Streamovací gigant pumpuje pěknou řádku peněz i do dokumentů, které se často dotýkají populárních osobností i krutých lidských osudů. Zapomeňte na zvířátka z BBC. Tady je pětice aktuálně nejzajímavějších dokumentárních filmů, které vám opravdu rozšíří obzory.

Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton recenze a hodnocení

Tvůj názor na Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton?

Ve filmu Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton hrají Jim Carrey, Danny DeVito, Miloš Forman, Judd Hirsch, Peter Bonerz, Andy Dick, Paul Giamatti.

Film Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton režíruje .

Film Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton má 94 minut.

Film Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton můžete vidět na Netflix.

Film Jim and Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.