FB pixel TP pixel
Lucky Numbers
Lucky Numbers

Lucky Numbers

Lucky Numbers
Francie | 2000 | 105 minut

John Travolta je jako Russ Richards opravdu neodolatelný. Předpovídá počasí v Harrisburgu v Pensylvánii a stal se místní hvězdou. Když neobvykle mírná zima zaviní, že jeho půjčovna sněžných skútrů přijde téměř na mizinu, rychle vymyslí strategii, jak zbohatnout. S nenasytnou přítelkyní, televizní mo...

John Travolta je jako Russ Richards opravdu neodolatelný. Předpovídá počasí v Harrisburgu v Pensylvánii a stal se místní hvězdou. Když neobvykle mírná zima zaviní, že jeho půjčovna sněžných skútrů přijde téměř na mizinu, rychle vymyslí strategii, jak zbohatnout. S nenasytnou přítelkyní, televizní moderátorkou loterie, a kamarádem nadšeným pro každou špatnost spřádá Russ tajný plán. Čísla šťastně vycházejí, ale pak se najednou všechno zvrtne a povedenou trojici čeká místo jackpotu jen sérii chaotických situací.

IMDb  50 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Lucky Numbers online

Lucky Numbers online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Lucky Numbers obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Lucky Numbers, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Lucky Numbers postavy.

Lucky Numbers recenze a hodnocení

Ve filmu Lucky Numbers hrají John Travolta, Lisa Kudrow, Tim Roth, Ed O'Neill, Michael Rapaport, Daryl Mitchell, Bill Pullman.

Film Lucky Numbers režíruje Nora Ephron.

Film Lucky Numbers má 105 minut.

Film Lucky Numbers není zatím nikde online.

Film Lucky Numbers není zatím kde sledovat.