FB pixel TP pixel
Bouquet final

Poslední služba

Bouquet final
Francie | 2008 | Komedie | 101 minut

Gabriel se živí jako učitel hudby, ale sní o tom, že se jednoho dne prosadí jako skladatel. Jenže věci nejdou, jak čekal, a teď je nucený najít si práci, aby se vůbec uživil. Když se uchází o místo obchodního ředitele jedné firmy, vše jde podezřele hladce. Je někde háček? Jistě. Jedná se o pozici ob...

Gabriel se živí jako učitel hudby, ale sní o tom, že se jednoho dne prosadí jako skladatel. Jenže věci nejdou, jak čekal, a teď je nucený najít si práci, aby se vůbec uživil. Když se uchází o místo obchodního ředitele jedné firmy, vše jde podezřele hladce. Je někde háček? Jistě. Jedná se o pozici obchodního ředitele pohřebního ústavu, a o tu nikdo příliš nestojí. Jenže Gabriel práci nutně potřebuje, a tak kývne. Je tu ale ještě jeden zádrhel. Než začne tuto práci vykonávat, je nutné projít praxí přímo v centru dění. To znamená strávit nějaký čas na pobočce, domlouvat pohřby, oblékat nebožtíky do svátečního a trávit čas s lidmi, jejichž humor je černý jako pohřební šaty. Pěkná práce, že?

IMDb  59 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Poslední služba online

Poslední služba online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Poslední služba obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poslední služba, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poslední služba postavy.

Poslední služba recenze a hodnocení

Ve filmu Poslední služba hrají Didier Bourdon, Chantal Neuwirth, Gérard Depardieu, Marilú Marini, Michel Galabru, Marc-André Grondin, Bérénice Bejo.

Film Poslední služba režíruje Michel Delgado.

Film Poslední služba má 101 minut.

Film Poslední služba není zatím nikde online.

Film Poslední služba není zatím kde sledovat.