FB pixel TP pixel
Very Bad Things

Šest pohřbů a jedna svatba

Very Bad Things
USA | 1998 | Komedie | Krimi komedie | 100 minut

Svatba s milovanou ženou je úžasná věc, oddaní kamarádi taktéž. Co zlého se může stát? Jediné, po čem Kyle touží, je vzít si krásnou Lauru. Trochu panovačná a vše kontrolující Laura zase tou...

Svatba s milovanou ženou je úžasná věc, oddaní kamarádi taktéž. Co zlého se může stát? Jediné, po čem Kyle touží, je vzít si krásnou Lauru. Trochu panovačná a vše kontrolující Laura zase touží po pohádkové svatbě. Dříve než si milenci před oltářem řeknou své ano, je třeba rozloučit se se svobodou... Pět kamarádů naplánovalo divokou jízdu v Las Vegas - hudba, alkohol, drogy, rozbitý nábytek... Náhodná smrt odstartuje sérii vražd - kamarád proti kamarádovi, bratr proti bratru, manžel proti manželce... Události berou rychlý spád. Z děje čiší vtip, ironie, nadsázka. Dokáže člověk, kterého žene strach, opravdu jít přes mrtvoly? Originální, drsný a provokativní thriller s prvky nejčernějšího humoru, nečekanými zvraty a napínavými scénami spojuje tarantinovský styl s paradoxním humorem filmu Mělký hrob.

IMDb  63 % CSFD  62 %

Šest pohřbů a jedna svatba recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Šest pohřbů a jedna svatba vidělo v českých kinech 10 154 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 616 208 Kč.

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
31.07.2006 20:07:00

Komedie cerna jako to nejsilnejsi kafe :)

 80 %

Tvůj názor na Šest pohřbů a jedna svatba?