FB pixel TP pixel
The Miracle of Saint Anthony
The Miracle of Saint Anthony

The Miracle Of Saint Anthony

The Miracle of Saint Anthony
Portugalsko | 2012 | Dokumenty | 40 minut

V polovině června pořádají obyvatelé vesnice Santo Antonio de Mixoes da Serra v portugalském kraji Valdreu na oslavu svátku svého patrona velmi neobvyklý obřad. Místní farmáři přivádějí do kostela zvířata – krávy, koně, psy, kočky, kuřata, králíky – a dávají jim žehnat. Tato prastará tradice se dědí...

V polovině června pořádají obyvatelé vesnice Santo Antonio de Mixoes da Serra v portugalském kraji Valdreu na oslavu svátku svého patrona velmi neobvyklý obřad. Místní farmáři přivádějí do kostela zvířata – krávy, koně, psy, kočky, kuřata, králíky – a dávají jim žehnat. Tato prastará tradice se dědí z generace na generaci a letos stejně jako před sto lety se horské stezky vedoucí ke kostelu hemží lidmi, kteří se spolu se svými zvířaty chtějí náboženského obřadu zúčastnit. A o tomto malém zázraku vypráví i náš snímek.

IMDb  55 %

The Miracle Of Saint Anthony online

Sledovat The Miracle Of Saint Anthony online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Miracle Of Saint Anthony online, zda je ke stažení a zda má The Miracle Of Saint Anthony dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 17. 11. 2016
Předplatné za 145 Kč

The Miracle Of Saint Anthony obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu The Miracle Of Saint Anthony, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu The Miracle Of Saint Anthony postavy.

The Miracle Of Saint Anthony recenze a hodnocení

Tvůj názor na The Miracle Of Saint Anthony?

Ve filmu The Miracle Of Saint Anthony hrají .

Film The Miracle Of Saint Anthony režíruje Sergey Loznitsa.

Film The Miracle Of Saint Anthony má 40 minut.

Film The Miracle Of Saint Anthony můžete vidět na DaFilms.

Film The Miracle Of Saint Anthony je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.