FB pixel TP pixel
Lost Seamen

Ztraceni v přístavu

Lost Seamen
Francie | 2003 | Drama | 107 minut

Melancholický snímek na motivy románu Jean-Claude Izza se zaměřuje na osudy tří námořníků, kteří jako poslední z posádky zůstali na lodi uvízlé na mělčině v Marseillském přístavu. Poté, co loď Aldébaran její majitel prodal, se tři zbylí námořníci - libanonský kapitán Aziz, Řek Diamantis a Turek Neli...

Melancholický snímek na motivy románu Jean-Claude Izza se zaměřuje na osudy tří námořníků, kteří jako poslední z posádky zůstali na lodi uvízlé na mělčině v Marseillském přístavu. Poté, co loď Aldébaran její majitel prodal, se tři zbylí námořníci - libanonský kapitán Aziz, Řek Diamantis a Turek Nelim - ocitají sami na palubě - a bez valných vyhlídek na budoucnost. Aziz se nechce vrátit ke své ženě, Diamantis se pokouší najít dívku, kterou opustil když mu bylo dvacet, a mladičký Nelim se chce prostě jen bavit..."

IMDb  55 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Ztraceni v přístavu online

Ztraceni v přístavu online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Ztraceni v přístavu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ztraceni v přístavu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ztraceni v přístavu postavy.

Ztraceni v přístavu recenze a hodnocení

Ve filmu Ztraceni v přístavu hrají Bernard Giraudeau, Marie Trintignant, Audrey Tautou, Miki Manojlović, Nozha Khouadra, Ivan Franěk, Moussa Maaskri.

Film Ztraceni v přístavu režíruje Claire Devers.

Film Ztraceni v přístavu má 107 minut.

Film Ztraceni v přístavu není zatím nikde online.

Film Ztraceni v přístavu není zatím kde sledovat.