14 nejzajímavějších filmů a seriálů na Netflixu do konce ledna


První měsíc roku 2021 se přehoupl do své druhé poloviny, fanoušci streamingu ale nemusí smutnit. Do konce měsíce nás totiž čeká celá řada zajímavých přírůstků na Netflixu, kterými se určitě zabavíme. Čekají nás české filmy, zahraniční sci-fi a samozřejmě i původní novinky Netflixu.


Netflix do nového roku vstupuje jaksepatří razantně a ačkoli prvních pár dní nového ruku bylo na atraktivní tituly sušší, zbytek měsíce by nám to měl vynahradit. Netflix chystá přidat do své nabídky jak řadu napínavých filmů, tak očekávané seriály jako fantasy Winx Saga: Osud, druhou řadu fajnové Ledové archy, anebo nové díly guilty pleasure Riverdale. Čeká nás ale také povedená tuzemská dramedie Národní třída a z velkých původních filmů Netflixu se hodně těšíme na britské Vykopávky, ve kterých se bude vrtat v zemi Carey Mulligan a Ralph Fiennes. Všechny filmy a seriály uvedené níže by přitom měly být dostupné s českou lokalizací v podobě českých titulků.

20. ledna

Nevidomá

Netflix

Bývalá houslistka se zotavuje z napadení, po kterém oslepla. Podivné chování lidí kolem ní jí ale začne připadat podezřelé.


Umění špionáže

Netflix (titulky)

Špionáž je vážná věc a odnepaměti se při ní využívají speciálně vyvinuté nástroje a techniky, které jsou stejně důležité jako samotní špióni. Pakliže máte rádi špiónské filmy, či problematiku zvláštních agentů v reálném světě, tento nový dokument je vaše povinnost.


21. ledna

Riverdale

Netflix (titulky)

Mladík Archie a jeho přátelé objevují podivné zlo skryté za zdánlivě idylickým obrazem města Riverdale.


22. ledna

Winx Saga: Osud

Netflix (titulky) (čeština)

Víly se učí ovládat svoje magické schopnosti a řeší u toho trable s láskou, bojují mezi sebou a musí si také dávat pozor na životu nebezpečné příšery. Winx Saga je nový očekávaný fantasy seriál Netflixu, který má vyplnit místo do příchodu druhé řady Zaklínače.


Jurský svět: Křídový kemp

Netflix (titulky) (čeština)

Šest puberťáků se vypraví do nově otevřeného dinoparku na opačné straně ostrova Isla Nublar. Dinosauři a další prehistorické bestie však opět uprchnou ze zajetí, kvůli čemuž se hrdinové musí spojit a přežít.


Bílý tygr

Netflix (titulky)

Jestli chce ambiciózní řidič bohaté indické rodiny uniknout před chudou a začít podnikat, musí vzít rozum do hrsti.


26. ledna

Ledová archa

Netflix (titulky)

Sedm let poté, co se ze Země stala zmrzlá pustina, cestují zbytky civilizace v obří, nekonečně putující vlakové soupravě. Třídní rozdíly a společenská nespravedlnost však brzy vedou k rozkolu a masakru. Jedná se o novou verzi stejnojmenného filmu z roku 2013, který je sám natočen podle francouzského komiksu.


27. ledna

Bonding

Netflix (titulky)

Univerzitní studentka z New Yorku si přivydělává jako domina a přesvědčí svého nejlepšího kamaráda ze střední, který je gay, aby jí dělal asistenta.


Smrtelné stroje

Google Play, Netflix (titulky), Rakuten

Svět je zničen a po jeho povrchu putují obrovská města na kolech, kde přežívají poslední zbytky lidí a bojují proti sobě o poslední zdroje.


Národní třída

Aerovod, DaFilms (čeština), HBO (čeština), Kuki (čeština), My Prime (čeština), Netflix (titulky) (čeština), O2TV (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština), Starmax (čeština), Voyo (titulky) (čeština)

Příběh sídlištního rváče Vandama, který prý byl prvním, kdo v listopadu 1989 na Národní třídě dal první ránu a rozpoutal tak akci, která vedla až k pádu komunismu.


28. ledna

Syn temnoty

Google Play (titulky), iTunes (titulky) (čeština), Kuki (čeština), Netflix (titulky), Rakuten, Starmax (čeština)

Co kdyby na naší planetě havaroval stroj s malým dítětem? Co kdyby toto dítě mělo nadpřirozené schopnosti? Ale co kdyby z něj nebyl Superman, ale něco mnohem strašidelnějšího?


Gloria Bell

Google Play (titulky), Netflix (titulky)

Rozvedená žena ve středním věku se po několikaměsíčním potloukání se po losangeleských tanečních klubech zamiluje do Arnolda, s kterým opět prožívá pravou vášeň.


29. ledna

Pod bodem mrazu

Netflix (titulky)

Autobus plný vězňů se na opuštěné silnici stane terčem útoku a řidič (Javier Gutiérrez) musí bojovat o život s pasažéry i útočníky. Pod bodem mrazu je španělská novinka Netflixu, která uspokojí fandy akčních a survival filmů.


Vykopávky

Netflix (titulky)

Během 2. světové války najme vdova amatérského archeologa, aby prozkoumal její pozemek. Pod hlínou najdou cennosti, které jsou důležité nejen pro ni, ale i pro celou Británii. Vykopávky jsou starosvětské, nikoli však zastaralé drama, kterému nechybí inspirativní přesah a především skvělí herci.Petr Semecký
před 3 měsíci


Podobné články - 14 nejzajímavějších filmů a seriálů na Netflixu do konce ledna

10 nejlepších letošních filmů, které se zatím objevily na Netflixu

včera 0:00

13 filmových a seriálových novinek na Netflixu s českým dabingem

před 2 dny

10 skvělých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

před 4 dny

Komentáře

Přihlas se a napiš komentář