FB pixel TP pixel
Je to tam! Netflix v kulervoucím traileru prodloužil svůj nejlepší seriál © Netflix

Je to tam! Netflix v kulervoucím traileru prodloužil svůj nejlepší seriál

Už jsme mysleli, že se snad nedočkáme, ale Netflix ještě před víkendem vydal oficiální oznámení, že se jeho nejlepší seriál opravdu ještě jednou vrátí. Šestá řada Cobra Kai však bude poslední.

20. 1. 2023 19:20 | Filmové novinky

4 dlouhé měsíce! Přesně tak dlouho trvalo, než se Netflix definitivně rozhoupal a společně s tvůrci potvrdil šestou a definitivně poslední řadu fenomenálního hitu Cobra Kai, ve které se zúčtuje se starými šrámy, sváry a snad i Johnem Kreesem, který na konci páté řady opustil svou vězeňskou celu a určitě jen neodejde do důchodu . A člověk se při nové oznamující upoutávce těžko ubrání nostalgii, když si vzpomene, že tahle jízda plná karate siláckých hlášek, ultimátních nemesis a božích zvratů začala už v roce 2018 tehdy ještě na YouTube Red. Netflix však prozatím neodhalil přesné datum premiéry, dá se ovšem očekávat, že největší a nejdrsnější řada ze všech největších a nejdrsnější řad dorazí ještě letos. Nebo v to aspoň doufáme. Tvůrci navíc už měsíce slibují, že ani tohle by nemusel být naprostý konec. V hlavách totiž mají nápady na spin-offy a možná i celovečerák. Cobra Kai never dies!

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Hvězda Wednesday v hororové revoluci. V napínavém traileru chce vrahovi zakroutit krkem
Hvězda Wednesday v hororové revoluci. V napínavém traileru chce vrahovi zakroutit krkem
19.01.2023 17:00:00 | Filmové novinky

Studio Paramount zveřejnilo ukázku na již šestý film ze série Vřískot, který tentokrát hodně výrazně přepíše pravidla. Potenciální oběti tentokrát půjdou zabijákovi po krku, jenže ten výrazně změnil měřítko svého dosahu.

Avatar 3 vymění hlavního hrdinu. Další díly v tom budou pokračovat
Avatar 3 vymění hlavního hrdinu. Další díly v tom budou pokračovat
18.01.2023 16:37:00 | Filmové novinky

Avatar: The Way of Water sice ještě stále řádí v kinech a nezdá se, že by je chtěl v nejbližší době opouštět, James Cameron už ale přemýšlí, co nachystá pro diváky příště. Třetí Avatar je dokonce natočený a režisér nyní odhalil, že příběh již nebudeme vnímat optikou Jakea Sullyho.

Seriál roku měl původně začít úplně jinak. Mrazivý úvod mohl být pěkná nuda
Seriál roku měl původně začít úplně jinak. Mrazivý úvod mohl být pěkná nuda
18.01.2023 16:30:00 | Filmové novinky

Seriál The Last of Us odstartoval s fenomenální sledovaností, která je druhým nejlepším výsledkem HBO za posledních více než 10 let. Mrazivý seriál přikoval k obrazovkám hned první sekvencí. Ta ale mohla být úplně jiná. Tvůrci původně zvažovali skoro až dokumentární přístup z National Geographic. Výsledek přišel divný i jim.

Netflix ukázal nejočekávanější filmy roku! V epickém traileru nechybí nová dračí fantasy
Netflix ukázal nejočekávanější filmy roku! V epickém traileru nechybí nová dračí fantasy
18.01.2023 15:50:00 | Filmové novinky

Netflix jako obvykle hned na úvod roku ukázal, na jaké megahity se mohou diváci a předplatitelé těšit v následujících týdnech a měsících. Stejně jako každý rok nechybí hned několik komedií, thrillerů, akčních trháků a samozřejmě ani fantasy a sci-fi filmy.