Největší světový streamer chystá už na první týden v říjnu velkou thrillerovou novinku, která má skvělé recenze a velmi povedené trailery. Napětí se dá už v ukázce krájet, není divu, že se Netflix nebál za film zaplatit velké peníze.
Zdroj: Rotten Tomatoes / The A. V. Club
Netflixu se podzimní sezóna zatím daří a rád by v rozjeté formě pokračoval i v říjnu. Pomoct mu má korporátní vztahový thriller Fér hra, který vstoupí do nabídky největšího streamera již 6. října, což je o týden dříve, než bylo původně oznámeno. Aby nedošlo k omylům mezi diváky lačnícími po napínavé novince, vydal Netflix i nový trailer, který změnu data oznamuje. Zároveň v něm pro americký trh připomíná i limitované nasazení do kin.
V hlavních rolích filmu, který má skvělé renomé z festivalu Sundance, uvidíme Aldena Ehrenreicha (Solo: Star Wars Story) a hvězdu Bridgertonových Phoebe Dynevor, jejich nekompromisního šéfa pak ztvární Eddie Marsan. Během festivalového uvedení se o film strhl velký zájem a Netflix si nakonec pořídil práva za obřích 20 milionů dolarů, jednu z největších sum letošní festivalové sezóny.
Na serveru Rotten Tomatoes aktuálně svítí přes 100 recenzí kritiků, přičemž 88 procent z nich je pozitivních při průměrném hodnocení 7,4 z 10. Recenzenti chválí nejen herce, ale především inteligentní a napínavý příběh o korporátním a vztahovém bodání nožů do zad, který se dá prý skličující atmosférou a pevnou režijní rukou přirovnat k peckám jako Základní instinkt nebo Vlk z Wall Street. Těšíme se tedy velice, obzvlášť když jde o celovečerní debut šikovné seriálové režisérky Chloe Domont, jež se podílela na seriálech jako Hráči, Boj o moc nebo Clarice.
⏰ 27. 9. 2023 🧑💼 Petr Semecký 🩶 22 📰 Filmové novinky
Nech si každý pátek podvečer zdarma doručit do svého inboxu náš nový newsletter s filmovými tipy, trailery či novinkami. Jdu na to!
Další: Novinky · České · Tipy · Data · Kvízy · Trailery · Rozhovory · Vše