FB pixel TP pixel
Hulu utratí za obsah 2,5 miliardy a chce dohnat Netflix © TMDB

Hulu utratí za obsah 2,5 miliardy a chce dohnat Netflix

Vedle Amazonu a Netflixu chybí na našem trhu ještě jeden velký hráč mezi online půjčovnami. Hulu je zatím ve streamingu "ten třetí vzadu", ale vzhledem k aktuálnímu úspěchu Příběhu služebnice to hodlá změnit a masivně investovat do obsahu. A dočkáme se ho někdy také u nás?

Streaming novinky
 7 zobrazení  
Jak se liší nabídka amerického Netflixu od českého?
Jak se liší nabídka amerického Netflixu od českého?
08.09.2017 | Streaming novinky

Často se nás ptáte, jak moc kvalitní nabídku má český Netflix oproti tomu americkému. Číselně máme zhruba třípětinovou nabídku, které konkrétní tituly nám chybí či naopak přebývají? Udělali jsme proto podrobné srovnání, které budeme udržovat aktuální - najdete tam nabídku českého i amerického Netflixu.

Disney na své službě bude mít i Star Wars nebo Marvel
Disney na své službě bude mít i Star Wars nebo Marvel
07.09.2017 | Streaming novinky

Nedávno jsme psali o tom, že Disney se chystá spustit vlastní streamovací službu, kam chce exkluzivně dávat svoje tituly. A tím pádem ukončit speciální smlouvu s Netflixem, který dnes tyto tituly má u sebe. Teď už známe detaily a víme, jak to bude s konkrétními sériemi od Marvelu, Pixaru či Star Wars.

Amazon či Apple chtějí filmy online měsíc po kině
Amazon či Apple chtějí filmy online měsíc po kině
31.08.2017 | Streaming novinky

Relativně v tichosti se připravuje trojice velkých hráčů na start služby, kterými chtějí přilákat další zhýčkané fanoušky filmů. Už 30 dní po premiéře v kinech se film může objevit online na premiérové variantě iTunes nebo Amazon Video, a to za cenu, která odpovídá zhruba trojnásobku ceny lístku do kina.

Chce spoluzakladatel Netflixu změnit také kina?
Chce spoluzakladatel Netflixu změnit také kina?
16.08.2017 | Streaming novinky

Ať už si myslíte o Netflixu cokoliv, jednu věc mu nelze upřít. Tím, že nabídl rychle dostupný kvalitní obsah za relativně levné předplatné, změnil způsob, jak sledujeme filmy a seriály online. Nyní se o podobný krok pokouší spoluzakladatel Netflixu také v kinech. Má šanci už několikrát pohřbený projekt MoviePass?