FB pixel TP pixel
Johnny Depp znovu jako Jack Sparrow. Podívejte se, jak rozdával radost © Walt Disney Pictures

Johnny Depp znovu jako Jack Sparrow. Podívejte se, jak rozdával radost

Johnny Depp se opět proměnil v ikonického kapitána Jacka Sparrowa a udělal tak velkou radost malému fanouškovi jménem Kori. Ten natáčí na YouTube videa pod přezdívkou Kraken The Box a je velkým fanoušek Deppova kapitána Sparrowa.

20. 12. 2022 15:00 | Filmové novinky

Bohužel to Kori nemá v životě lehké a podstoupil několik transplantací srdce. Během své rekonvalescence sledoval Piráty z Karibiku, kteří mu dopřávali klid a především podporu. Depp pro 11letého Koriho natočil krátké video, ve kterém mimo jiné zmiňuje jeho youtubový kanál a přeje mu mnoho štěstí do života. „Tak, kapitáne Kori, strašně se omlouvám, že jsem to propásl. Chtěl jsem to říct, zapomněl jsem to říct, neřekl jsem to, řeknu to teď. Když to říkám, řeknu to. Slyšel jsem vyprávět o něčem, o čem už se mluví věky a čemu se říká youtubový kanál, čemuž nerozumím, ale proč ne? […] Přeji vám hodně štěstí, jsem vaším fanouškem číslo jedna, kapitáne Kori […],“ říká Depp ve videu. Kompletní vzkaz Johnnyho Deppa pro Koriho si můžete přehrát níže. Kromě videa Depp s Korim také hovořil přes videohovor. Záznam z hovoru najdete rovněž na Koriho youtubovém kanále.

Pro Deppa není tento druh podpory cizí. Již během natáčení čtvrtého dílu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna obcházel anglickou školu v kostýmu kapitána Jack Sparrowa, neboť mu tamní žák napsal dopis, ve kterém jej prosil o pomoc při vzpouře proti učitelům. Herec navíc běžně podniká výlety do nemocnic, aby zvedl náladu nemocným dětem. Poprvé tak učinil poté, co jeho dcera Lily-Rose Depp onemocněla během natáčení prvních dílů Pirátů z Karibiku. V roce 2008 Depp věnoval dětské nemocnici Great Ormond Street v Londýně 1,5 miliónu amerických dolarů.

Přesto, že si Depp po letech opět oblékl pirátský kostým, neznamená to, že se vrátí jako kapitán Jack Sparrow do šestého dílu Pirátů z Karibiku. Původně se tak mělo stát, herec byl však z filmu propuštěn poté, co byl bývalou ženou Amber Heard obviněn z domácího násilí. 1. června letošního roku však dospěla soudní porota k jednomyslnému závěru a sice, že Heard vznesla vůči Deppovi nepravdivou pomluvu a musí herci zaplatit 15 miliónů amerických dolarů jako odškodné. Herci se tak podařilo očistit své jméno a další krok teď musí udělat Disney. Dlouholetý producent pirátské série Jerry Bruckheimer na otázku, zda by se Depp přeci jen mohl do role vypočítavého piráta Jack Sparrowa vrátit, odpověděl následovně: „Stále na tom pracujeme.“ Zdá se tak, že nic není nenávratně ztraceno a Johnnyho Deppa bychom tak v budoucnu mohli opět vidět za kormidlem Černé perly.

Vojtěch Balák
Filmový a seriálový nadšenec, který se rád pohybuje v audiovizuálním světě a ještě raději o něm píše. Milovník hororů a sci-fi všeho druhu. Rád nahlédne i do komiksového světa, zvláště pak do toho plného živých mrtvých. Když zrovna nekouká na film, cestuje, fotí a dělá grafiku.
Potvrzeno: HBO právě přišlo o skvělé sci-fi seriály a další obsah
Potvrzeno: HBO právě přišlo o skvělé sci-fi seriály a další obsah
19.12.2022 16:45:00 | Filmové novinky

Minulý týden jsme přinesli informace o tom, že streamovací služba HBO Max přijde o některé velké seriály, které byly dlouhou dobu stabilní součástí jejího katalogu. Nyní máme potvrzeno, že ke ztrátě obsahu skutečně došlo. Co přesně už na HBO nenajdete?

Tom Cruise natočil největší kaskadérský kousek v historii! Podívejte se na něj
Tom Cruise natočil největší kaskadérský kousek v historii! Podívejte se na něj
19.12.2022 16:15:00 | Filmové novinky

Tom Cruise udělá pro filmové fanoušky naprosto všechno a nebojí se jít až na pomyslnou hranici myslitelného. Nyní si v rámci natáčení nové Mission: Impossible vyšlápl na největší kaskadérský kousek v historii, který zahrnuje jízdu na motorce a následný seskok padákem. A je to podívaná, ze které pojišťováky polévá studený pot.

Tom Cruise geniálně přeje krásné svátky. Jeho nový kaskadérský kousek vyráží dech
Tom Cruise geniálně přeje krásné svátky. Jeho nový kaskadérský kousek vyráží dech
19.12.2022 16:00:00 | Filmové novinky

Hvězdný Tom Cruise se rozhodl před koncem roku během natáčení nového Mission Impossible stylově ve volném pádu poděkovat fanouškům za dosavadní podporu a popřát šťastné svátky.

Trailer nejočekávanějšího filmu příštího roku je tady. Oppenheimer vyvolává mrazení v zádech
Trailer nejočekávanějšího filmu příštího roku je tady. Oppenheimer vyvolává mrazení v zádech
19.12.2022 10:30:00 | Filmové novinky

Režisér Christopher Nolan konečně představil plnohodnotný trailer na svůj chystaný životopisný snímek Oppenheimer, který se zabývá nejen životem J. Roberta Oppenheimera, ale také jeho strašlivým dílem atomové bomby, který dal lidstvu nejobávanější zbraň hromadného ničení.