FB pixel TP pixel
Nejlepší sci-fi hororová série? Vetřelec! © TMDB

Nejlepší sci-fi hororová série? Vetřelec!

Než vyrazíte do kina na Vetřelec: Covenant, dejte si opáčko všech dílů ze série Vetřelec. Máme tu čtyři původní díly, dva crossovery s Predátorem a nejnovější prequel Prometheus. Víte, jak jdou filmy za sebou, které z nich mají režisérskou verzí a kterému jinému filmu mohou děkovat za vznik?

18. 5. 2017 0:00 | Filmové novinky
Tomáš Vyskočil
Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.
Nejlepší české romantické komedie
Nejlepší české romantické komedie
17.05.2017 | Filmové novinky

Všechno nebo nic je nově online a pokud vás romantika na večer naladí, máme pro vás další tipy. Vybrali jsme ty nejdůlěžitější české romantické komedie za poslední dobu, co jsou právě online. Ve výčtu chybí klasiky Román pro ženy nebo Muži v naději, kteří bohužel nejsou aktuálně online, ale i tak je z čeho vybírat!

První český film Lída Baarová na Netflixu!
První český film Lída Baarová na Netflixu!
16.05.2017 | Filmové novinky

Přepište dějiny, na Netflixu se objevil první český film. Prvenství si připsalo historické drama Filipa Renče, které patřilo mezi nejúspěšnější české filmy loňského roku. Proč zrovna Lída Baarová? Nabízí film Netflix i pro další země? A kdy přijdou další?

20 nejlepších muzikálů všech dob
20 nejlepších muzikálů všech dob
11.05.2017 | Filmové novinky

La La Land je konečně online a to je ta nejlepší příležitost si zopakovat, které muzikály patří mezi ty nejlepší. Kdo to vyhrává u vás? Jsou to klasické muzikály jako Zpívání v dešti, My Fair Lady nebo West Side Story a nebo ty nové jako Chicago, Mamma Mia nebo právě La La Land? A nebo dáváte přednost české klasice?

Který film o Králi Artušovi je nejlepší?
Který film o Králi Artušovi je nejlepší?
11.05.2017 | Filmové novinky

Dnes do českých kin míří nový dobrodružný film Král Artuš: Legenda o meči. To je ideáln příležitost se podívat, kolik filmů na artušovskou legendu, meči Excalibur a rytířích kulatého stolu už vzniklo. Vzali jsme všechny možné filmy i seriály a tady je výsledek boje o nejlepší titul s králem Artušem v hlavní roli.