FB pixel TP pixel
Pořádný trailer Pána prstenů je tady! Vypadá naprosto fantasticky © Amazon Studios

Pořádný trailer Pána prstenů je tady! Vypadá naprosto fantasticky

Amazon konečně představil hutný trailer na svou seriálovou verzi Pána prstenů, která si dává za cíl být největší událostí posledních let. A zdá se, že by se to mohlo podařit.

14. 7. 2022 15:15 | Filmové novinky

Amazon konečně ukázal pořádný nový trailer na chystanou seriálovou adaptaci Pána prstenů, respektive spíše knihy Silmarilion, která dějově dalece předchází událostem klasické trilogie a vypráví příběh z Druhého věku Středozemě. Kromě řady nových postav se díky tomu shledáme s mnoha klasickými postavami ságy, mezi nimiž nemůže chybět Galadriel, Elrond, Isildur či Elendil. A v temných zákoutích už samozřejmě čeká na svou šanci mocný Sauron, k jehož vyhnání do Mordoru seriál bude svými řadami postupně směřovat. Již nyní však v traileru vidíme, že Galadriel, jež je na počátku příběhu válečnicí, předvídá krušnou budoucnost. Ještě aby ne, když nás čeká mimo jiné pád lidského království Númenor. Trailer ukazuje řadu úchvatných lokací, naznačuje velké bitvy a láká na rozpory Galadriel s mladým Elrondem. Premiéra proběhne již 2. září a do té doby čekáme ještě nějakou velkolepější upoutávku, která ukáže hlavně akci.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Nové fotky z Pána prstenů odhalují známé postavy. Vrací se i Isildur
Nové fotky z Pána prstenů odhalují známé postavy. Vrací se i Isildur
14.07.2022 14:00:00 | Filmové novinky

Pán prstenů od Amazonu se představuje na nové sérii fotografií, které ukazují klíčové osazenstvo lidského království Númenor. Nechybí ani ikonické postavy jako Isildur a Elendil.

Nejlepší Resident Evil? Nový seriál Netflixu podle recenzí spoustu věcí tajil
Nejlepší Resident Evil? Nový seriál Netflixu podle recenzí spoustu věcí tajil
13.07.2022 18:45:00 | Filmové novinky

Po nepříliš úspěšném filmovém rebootu série Resident Evil dorazí už 14. července na Netflix nový seriál. A první recenze mluví dost jasně. Nejenže seriál nabízí spoustu překvapení, má nakročeno k tomu být nejoblíbenější adaptací populárních zombie videoher.

Trailer 3. řady Mandaloriana unikl na internet. Návrat Baby Yody je velkolepý
Trailer 3. řady Mandaloriana unikl na internet. Návrat Baby Yody je velkolepý
13.07.2022 13:20:00 | Filmové novinky

Disney na konci května odhalil v rámci Star Wars Convention první záběry z třetí řady Mandaloriana. Jenže si je nechal jen pro uzavřený sál. Nyní se upoutávka dostala ven a vypadá epicky i v nižší kvalitě.

Tvůrci Stranger Things nelení. Oznámili další pokračování a nové sci-fi
Tvůrci Stranger Things nelení. Oznámili další pokračování a nové sci-fi
12.07.2022 15:30:00 | Filmové novinky

I když Netflix ohlásil, že chystaná pátá řada hororové sci-fi Stranger Things bude finální, s oblíbeným univerzem plným nejroztodivnějších monster se ještě loučit nebudeme.