FB pixel TP pixel
RECENZE: Willoughbyovi - může nový Netflix animák soupeřit s Pixarem? © TMDB

RECENZE: Willoughbyovi - může nový Netflix animák soupeřit s Pixarem?

Netflix si po geniálním Klausovi, který ovládl vánoční svátky, přichystal další milý animák s rodinnými hodnotami. Dokáže se vyrovnat Pixaru, anebo nabízí jen fajn rodinnou zábavu, která neurazí, ale vyloženě ani nenadchne?

Video

Lepší Willoughybovi než další seriálová vztahovka

Willoughbyovi je nový rodinný animák, kterým Netflix cílí na celou rodinu, které se snaží předat nějaké ty morální hodnoty a zároveň nabídnout stejnou zábavu jako třeba Pixar či DreamWorks v kinech. A ačkoli tahle novinka nesahá na úroveň vánočního Klause, který se Netflixu mimořádně vydařil a měl ambice i sbírat filmové ceny, Willoughbyovi jsou spíš příjemná jednohubka, která je vlastně docela ideální do času koronavirové nudy. Více už se dozvíte v další z Torenových videorecenzí.

 206 zobrazení   7 se líbí
RECENZE: Je Vyproštění od Netflixu akčním nářezem roku?
RECENZE: Je Vyproštění od Netflixu akčním nářezem roku?
29.04.2020 13:00:00 | Video

Producentský tým stojící za Avengers: Endgame a šikovný kaskadér natočili pro Netflix novou akční šlehu Vyproštění v hlavní roli s Chrisem Hemsworthem. Podařilo se doručit nářez z ranku Johna Wicka?

RECENZE: Natočil Netflix povedenou parodii na Smrtonosnou zbraň?
RECENZE: Natočil Netflix povedenou parodii na Smrtonosnou zbraň?
27.04.2020 15:00:00 | Video

Netflix ví, že jeho diváci mají rádi hlavně komedie, u kterých se dá vypnout. A také si libují v nostalgii. Pokusili se tudíž tyto dva prvky zkombinovat v krimi komedii Coffee a Kareem, kde je Ed Helms z Pařby ve Vegas terorizován otravným dítětem.

5 nejlepších seriálů, které se letos (zatím) objevily na Netflixu
5 nejlepších seriálů, které se letos (zatím) objevily na Netflixu
15.04.2020 14:00:00 | Video

Úvod roku se ze seriálového pohledu Netflixu povedl a v podstatě na nás házel jeden podařený seriál za druhým. No dobrá, s čestnou výjimkou Dopisu pro krále. Pojďme se podívat na ty kousky, které nás v prvních měsících roku zaujaly nejvíce.

RECENZE: Dokázal Dopis pro krále navázat na kvality Zaklínače?
RECENZE: Dokázal Dopis pro krále navázat na kvality Zaklínače?
13.04.2020 12:00:00 | Video

Po obřím úspěchu Zaklínače Netflix urgentně potřebuje další fantasy ságu, která by vyplnila díru do Geraltova návratu. První vlaštovkou měla být adaptace slavné knižní předlohy Dopis pro krále. Povedlo se Netflixu udělat fantasy hitovku, tentokrát hlavně pro mladší publikum?