FB pixel TP pixel
Netflix láká ve videu na největší srpnové hity. Nechybí špiónská akce a pirátská fantasy © Netflix

Netflix láká ve videu na největší srpnové hity. Nechybí špiónská akce a pirátská fantasy

Příval novinek mířících na Netflix se nezastaví ani v srpnu. Na ty nejočekávanější filmy a seriály se nyní můžeme podívat v pravidelné měsíční upoutávce, která mimo jiné láká na špionážní akčňák s Gal Gadot či interaktivní romantickou komedii.

Filmové novinky

Stalo se již pravidlem, že Netflix na začátku každého měsíce láká v rytmickém traileru na své největší hity následujících dní a týdnů. Do své srpnové upoutávky vybral streamovací gigant sedm novinek, které podle něj rozhodně stojí za pozornost. Již od 2. srpna bude dostupné polské akční drama Lapač duší, které sleduje drsného vojenského dodavatele, který má za úkol najít nebezpečnou zbraň, jež mění obyčejné lidi v bezcitné zabijáky. O den později se objeví druhá polovina druhé řady krimi seriálu Advokát, která adaptuje literární bestseller spisovatele Michaela Connellyho. 11. srpna pak v akčním špionážním dramatu Rachel Stoneová: Sázka na Srdce bude zachraňovat svět tajná agentka Gal Gadot po boku agenta MI6 Jamieho Dornana.

V třídílném dokumentu Depp vs. Heard, který dorazí 16. srpna, se detailně podíváme na nechvalně známý soudní proces mezi Johnnym Deppem a Amber Heard. 23. srpna dorazí druhá řada vztahové reality-show Ultimátum: Vzít se, nebo vzít roha?, v němž se páry na pokraji krachu svých vztahů musí během osmi týdnů rozhodnout, zda své partnerství udržet, nebo se posunout dál. 31. srpna dorazí interaktivní romantická komedie Vyber lásku, ve které si diváci sami určí, jak se má hlavní hrdinka Laura Marano rozhodnout a jakého partnera si vybrat. Ve stejný den pak má premiéru i adaptace populární mangy One Piece o skupině mladých pirátů, kteří se vydávají za legendárním pokladem, který by z jejich vůdce učinil vládce všech pirátů.

Zdroj: Netflix

Propadák Flash je konečně dostupný online. Víme, kde si ho přehrát v nejlepší kvalitě
Propadák Flash je konečně dostupný online. Víme, kde si ho přehrát v nejlepší kvalitě
01.08.2023 17:40:00 | Filmové novinky

Pokud jste nejnovější komiksový blockbuster Flash vynechali v kině a čekali jste na uvedení online, pak pro vás máme dobrou zprávu. Šarlatový rychlík, který spojí síly s Batmanem Michaela Keatona, právě dorazil do online prostoru.

Převrat ve streamovací válce. Seriálové hity HBO přichází i na český Netflix
Převrat ve streamovací válce. Seriálové hity HBO přichází i na český Netflix
01.08.2023 17:00:00 | Filmové novinky

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si historický moment ve streamovacích válkách. Netflix totiž potvrdil, že i v Česku budou licencované seriály HBO, čímž se definitivně ztrácí dosavadní exkluzivita původních pořadů.

Akční překvapení roku září v prvním traileru. Podobnou řežbu jsme dlouho neviděli
Akční překvapení roku září v prvním traileru. Podobnou řežbu jsme dlouho neviděli
01.08.2023 16:20:00 | Filmové novinky

Novinka Boy Kills World přišla s první akční upoutávkou, která fanouškům žánru vyrazí dech. Nabízí parádní akční scény, kotel ironie a samozřejmě i spoustu drsňáckých momentů z dystopické budoucnosti.

Hollywoodská stávka zasáhla i Netflix. Přesouvá 6 velkých filmů včetně nové fantasy
Hollywoodská stávka zasáhla i Netflix. Přesouvá 6 velkých filmů včetně nové fantasy
01.08.2023 15:10:00 | Filmové novinky

Zatímco se kvůli herecké a scenáristické stávce v poslední době mluví hlavně o přesunu filmových premiér v kinech, i streamovací společnosti musí pozměnit svůj plán vydávání nových snímků. Netflix potvrdil, že 6 velkých titulů přesouvá z letoška na příští rok.