FB pixel TP pixel
Star Wars seriál Mandalorian úspěšně dokončil natáčení © TMDB

Star Wars seriál Mandalorian úspěšně dokončil natáčení

Produkce televizního seriálu ze světa Star Wars, který napsal Jon Favreau, má za sebou ve zdraví poslední klapku. Nyní přijde nepochybně na řadu nějaké to CGI a další efekty. Ale premiéra by tím pádem snad neměla být předaleko a když mistr Yoda dá, mohli bychom se dočkat ještě letos.

Filmové novinky

Kromě závěrečné epizody skywalkerovské ságy na velkém plátně se galaktická franšíza chystá v hrané formě vůbec poprvé vstoupit i na plátno malé. Disney připravuje do konce letošního roku spuštění své streamingové služby Disney Plus a chce mít jistotu, že k této příležitosti bude mít připravenou i čerstvou nálož Star Wars pro nalákání předplatitelů. Prvním počinem bude seriál Mandalorian, dějově zasazený mezi epizody Návrat Jediů a Síla se probouzí, jehož ústřední postavou je válečník samotář, kterého si zahraje Pedro Pascal.

Star Wars seriál Mandalorian úspěšně dokončil natáčení © TMDB

Náznaky o konci natáčení na sociálních médiích sdíleli členové štábu a informace o úspěšné poslední klapce se objevila i na The Wrap. Štáb se nyní přesune do postprodukce, což znamená, že by nás od premiéry nemělo dělit příliš mnoho času a v nejlepším případě bychom se ještě letos opravdu mohli kromě filmu dočkat i seriálu. Lucasfilm má do budoucna velké plány, oznámen již byl prequel Rogue One, kde se objeví Cassian Andor a pro Disney Plus kromě Mandaloriana údajně chystá seriál o Obi-Wanu Kenobim.

 139 zobrazení   14 se líbí
Proč George R.R. Martin odmítl cameo v 8. řadě Hry o trůny?
Proč George R.R. Martin odmítl cameo v 8. řadě Hry o trůny?
01.03.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Otec Hry o trůny se rozhodl nejít ve šlépějích Eda Sheerana a držet se raději dál od zasněženého Westerosu i kamer štábu. Pozvání objevit se v poslední řadě seriálu přitom od jeho tvůrců Davida Benioffa a Dana Weisse dostal. Není to škoda? Pro fanoušky netrpělivě očekávající zpožděnou knihu The Winds of Winter určitě ne.

V sequelu Penny Dreadful si zahrají Natalie Dormer a Nathan Lane
V sequelu Penny Dreadful si zahrají Natalie Dormer a Nathan Lane
28.02.2019 17:00:00 | Filmové novinky

Po třech výborných řadách se romantický hororový seriál z viktoriánské Anglie v roce 2016 náhle rozloučil. Nyní se však chystá americký sequel s podtitulem City of Angels, pro který nově tvůrcům na spolupráci kývli Natalie Dormer (Hra o trůny, Tudorovci) a Nathan Lane (American Crime Story).

Poslední řada Hry o trůny bude podle Emilie Clarke šokující
Poslední řada Hry o trůny bude podle Emilie Clarke šokující
27.02.2019 13:00:00 | Filmové novinky

„Bude to velké, jsou tam věci, které lidi šokují!“ Tak mimo jiné popsala Clarke, představitelka Daenerys Targaryen, obsah posledních 6 dílů Hry o trůny, které nám HBO naservíruje již za měsíc a půl.

Netflixovský duchařský horor The Haunting of Hill House dostane druhou řadu
Netflixovský duchařský horor The Haunting of Hill House dostane druhou řadu
22.02.2019 | Filmové novinky

Pro mnohé seriálové diváky se adaptace románu Shirley Jackson o strašidelném domě překvapivě stala jedním z nejlepších seriálů loňského roku. Čísla sledovanosti to Netflixu potvrdila, protože se s režisérem Flanaganem domluvila na pokračování.