FB pixel TP pixel
Netflix chystá návrat akčních hitů. Nové trailery jsou plné monster a adrenalinu © Netflix

Netflix chystá návrat akčních hitů. Nové trailery jsou plné monster a adrenalinu

Na listopad si Netflix připravil návrat svých dvou úspěšných akčních franšíz. V právě vydaných vysokoktanových trailerech streamer láká na druhou řadu akční fantasy a na pokračování francouzského akčního krimi hitu.

19. 10. 2022 13:30 | Filmové novinky

Válečná jeptiška

Před dvěma lety na Netflixu zabodovalo americké fantasy Válečná jeptiška adaptující stejnojmenný úspěšný komiks. Seriál se zaměřoval na devatenáctiletou Avu, která se probrala v márnici, na zádech měla vyrytý božský artefakt a ovládala superschopnosti. Zjistila, že je členkou prastarého řádu jeptišek bojujícího s démony a chránícího Zemi. Navíc se ji snaží najít a ovládnout mocné síly nebe i pekla. Seriál nabídl zábavnou a odlehčenou akční podívanou plnou trikových scén. Netflix nyní přichází s druhou řadou, kterou uvede do svého katalogu 10. listopadu.

Ztracená kulka 2

Ztracená kulka 2 je pokračováním francouzského akčního thrilleru z roku 2020, v němž v hlavní roli opět uvidíme Albana Lenoira jako policistu Lina. Dějově film naváže na svého předchůdce, když Lino a Julia (Stéfi Celma) po Charrasově smrti převzali vedení a vytvoří novou protidrogovou jednotku. Lino je odhodlaný najít vrahy svého bratra a mentora, pokračuje v pátrání a nenechá nikoho, aby mu stál v cestě. První díl byl přes svou absenci originality mnohými diváky chválen za sympatické herecké obsazení a za precizně vystavěnou kriminální linku se zvládnutými akčními scénámi a vyrovnaným tempem. Doufejme, že se ve druhém díle dočkáme stejně zábavné podívané. Na Netflixu bude pokračování, které opět režíroval Guillaume Pierret, dostupné od 10. listopadu.

Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Nový Rocky přichází. Emocemi a akcí nabušený trailer ale řadu lidí zklame
Nový Rocky přichází. Emocemi a akcí nabušený trailer ale řadu lidí zklame
19.10.2022 11:15:00 | Filmové novinky

Série Rocky pokračuje už svým devátým dílem. Tentokrát se Adonis Creed bude muset vyrovnat se svým nejhorším soupeřem, na dveře mu totiž zaklepe jeho vlastní temná minulost. A on má doopravdy co ztratit.

Kolik řad bude mít Rod draka? Autor Hry o trůny odhalil naprosto nutný počet
Kolik řad bude mít Rod draka? Autor Hry o trůny odhalil naprosto nutný počet
18.10.2022 18:30:00 | Filmové novinky

Nový seriál Rod draka, který začíná 173 let před narozením Daenerys Targaryen, je u diváků obrovský hit! Seriál je úspěšný i co se týče čísel. Jednu epizodu sleduje průměrně 29 miliónů diváků. Co však bude dál?

Henry Cavill se vrací jako Superman! Uvidíte ho dřív, než byste čekali
Henry Cavill se vrací jako Superman! Uvidíte ho dřív, než byste čekali
18.10.2022 18:00:00 | Filmové novinky

Nejdříve nenáviděný, pak milovaný. Takový je osud Henryho Cavilla, kterého nejdříve řada fanoušků odmítala přijmout jako Muže z oceli, aby nakonec plakali a volali po jeho návratu. Minulé vedení WB tomu nevyhovělo, intervence Dwayna Johnsona ale vrací hrdinu zpátky do hry. A nejsou to jediné novinky v rámci DC.

Draci už tančí! Trailer na finále Rodu draka ukazuje Rhaeneřinu odplatu
Draci už tančí! Trailer na finále Rodu draka ukazuje Rhaeneřinu odplatu
18.10.2022 12:15:00 | Filmové novinky

HBO předvedlo velkolepý trailer na finále první řady svého chváleného seriálu Rod draka. Zatímco se devátý díl věnoval výhradně pletichám Hightowerů, finální epizoda ukáže druhou stranu konfliktu. A Rhaenyra rozhodně nezůstane se svou rodinou jen u slov.