FB pixel TP pixel
Všechny filmy, které musíte vidět v Karlových Varech © A24

Všechny filmy, které musíte vidět v Karlových Varech

Karlovy Vary se po pandemii vrací v plnohodnotné podobě a klasickém červencovém termínu. A to si zaslouží speciální díl podcastu, ve kterém rozebereme kompletní program letošního ročníku.

1. 7. 2022 14:00 | Rozhovor

1. července startuje 56. ročník karlovarského filmového festivalu, a tak Petr znovu usedl za mikrofon a společně s naší externí přispěvatelkou a PR manažerkou společnosti Aerofilms Beatou Mrazíkvou rozebral kompletní program od soutěže až po skryté klenoty, které byste neměli vynechat. Kolik filmů stihnou tihle dva projet za 37 minut?

Filmtoro · Podcast - 075 - Co musíte vidět ve Varech?

Jsme téměř na všech platformách. Podpořit nás můžete na Patreonu!

Podcasty aktuálně přinášíme nepravidelně, často přicházíme i se speciálními díly, ve kterých přinášíme rozhovory se zajímavými tvůrci, anebo se zabýváme vybraným tématem více do detailu. Podcasty jsme již rozšířili v podstatě do všech koutů internetu. Najdete nás tedy na Soundcloudu, Spotify, Apple Podcastech, či na YouTube. Dále jsme dostupní ve všech kvalitních RSS aplikacích. Odkazy na naše hlavní kanály nabízíme níže. Pokud se vám navíc naše podcasty a tvorba na YouTube líbí, budeme rádi za finanční podporu na Patreonu. Všem Patronům děkujeme!

Podpořte nás na Patreonu!

Poslouchejte a sledujte nás na:

Videa na YouTube Podcasty na Soundcloudu Podcasty na Spotify a dalších službách Instagram

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Všechno, co potřebujete vědět o HBO Max
Všechno, co potřebujete vědět o HBO Max
20.03.2022 14:00:00 | Rozhovor

8. března odstartovala streamovací služba HBO Max, která nahradila stávající HBO Go. Co nám toto přejmenování dalo a vzalo? Jak hodnotíme nové uživatelské prostředí? A na co se můžete těšit do budoucna?

Jak se během covidu změnila česká distribuce a diváci?
Jak se během covidu změnila česká distribuce a diváci?
28.11.2021 13:00:00 | Rozhovor

Česká kina nezažívají v době covidu šťastné období. S marketingovým expertem ze společnosti Bioscop, Vojtou Markem, jsme rozebrali, jak se změnil přístup diváků ke kinofilmům i filmová distribuce jako taková.

ROZHOVOR: Režisér Jindřich Andrš o Nové šichtě, MikeJePan a dokumentární tvorbě
ROZHOVOR: Režisér Jindřich Andrš o Nové šichtě, MikeJePan a dokumentární tvorbě
04.11.2021 16:00:00 | Rozhovor

Dokument Nová šichta o horníkovi Tomáši Hisemovi, který vyměnil hornictví za svět IT, patří mezi nejlepší filmy roku. A tak jsme se rozhodli udělat rozhovor s jeho režisérem nejen o tom, jak vznikla jeho chválená novinka.

Streamovací služba SkyShowtime dorazí příští rok. Co od ní čekat?
Streamovací služba SkyShowtime dorazí příští rok. Co od ní čekat?
27.09.2021 8:00:00 | Rozhovor

V příštím roce nás čeká velká expanze streamovacích služeb Paramount Plus a Peacock. Nakonec ale proběhne jinak, než se čekalo.