FB pixel

Kde aplikaci stáhnu?

Máme připravenou verzi jak pro mobilní telefony s operačním systémem Android (verze 6.0 a vyšší), kterou můžete stáhnout z obchodu Google Play, tak i verzi pro mobilní telefony s operačním systémem iOS (verze 12.0 a vyšší), ta je ke stažení na App Storu.

Co v aplikaci najdu?

Prakticky vše, co je k dispozici u nás na webu, je i v aplikaci. A zároveň i něco navíc. Podívejte se na obrázky z aplikace, na jednotlivé funkce se nyní blíže podíváme.

Přehled nových titulů

Přehled nových titulů

Na úvodní obrazovce najdeš přehled všech nových filmů a seriálů. A oproti webu si můžeš hned na úvodu prohlédnout, jaké novinky nabízí hlavní online půjčovny jako Netflix, HBO nebo iTunes, zároveň zde máme také krátký seznam uváděných novinek v kině, filmů v televizi nebo titulů, které jsou k přehrání zdarma.

Filmové novinky a články

Před časem jsme kromě tipů začali na Filmtoro psát i novinky ohledně filmů a seriálů mířících online. Teď to v aplikaci ještě rozšiřujeme a pouze a jen v ní najdeš ještě další exkluzivní krátké zprávičky o čemkoliv, co se týká online filmů a seriálů. V aplikaci si poté můžeš přečíst samozřejmě i naše klasické novinky či tipovací články.

Hledání a procházení

V navigaci (tlačítko vlevo nahoře) najdeš rychlé odkazy na nejpoužívanější kategorie na našem webu. Dostaneš se tak rychle k novým filmům či seriálům, případně k nabídce online půjčoven. Najdeš zde také odkaz na Rozšířené hledání, kde si můžeš zadat spoustů parametrů, podle kterých můžeš vyhledávat v naší databázi. Podobně jako na webu najdeš nahoře i klasické hledání s našeptávačem.

Kategorie

Kategorie

U kategorií ještě chvíli zůstaneme. Můžeš v nich pohodlně brouzdat “donekonečna” a inspirovat se u výběru. Tlačítko vpravo nahoře vedle názvu kategorie ti umožní otevřít další podkategorie. Takže například “sci-fi” si můžeš dále třídit na “filmy s roboty”, “filmy s mimozemšťany”, prostě tak jak znáš z webu.

Film

Ve filmu najdeš opět všechny dobře známé podrobnosti o filmu. Obrázek, popisek, trailer pokud máme, obsazení (herce a tvůrce), hodnocení IMDB a další zajímavosti jako ceny či tržby. Hlavní informací je na Filmtoro přehled, kde je film či seriál online či ke stažení, v rychlém přehledu najdeš vždy název služby, cenu a českou podporu. Po kliknutí na řádek se dostaneš k podrobným informacím o nabídce s možností si film otevřít v dané službě a nebo pokud to umožňuje nabídka, rovnou si ho přehrát zdarma. U filmu také ještě najdeš všechny dobře známé informace z webu jako je zařazení do kategorií či odkaz na podobné filmy, vše s rychlým odkazem na kategorie. Zkoumat můžeš podrobně i seznamy filmů od daného herce/tvůrce či jedné série.

Hodnocení a doporučování

Hodnocení a doporučování

Pokud se zaregistruješ či přihlásíš, můžeš každý aktuální titul hodnotit když už jsi ho viděli (líbíl nebo nelíbíl), nebo si si ho uložit na později. Poslední ikonka ti ukazuje, jestli na film chceš “zapomenout”, což se ti bude hodit v našem i z webu známém doporučovacím kolotoči. Podle tvých preferencí totiž vybíráme v kolotoči další filmy a doporučíme ti tak film na základě tvých předešlých akcí. Do budoucna plánujeme přidat rychlé hodnocení přímo z kategorií. Svoje všechny hodnocené či uložené filmy najdeš ve svém profilu (ikonka zcela vpravo nahoře). V něm si také můžeš nastavit drobnou vychytávku - zda má být aplikace v denním (světlé barvy) či nočním (tmavé barvy) režimu.

Přihlášení napřímo

Protože naše aplikace je vlastně velmi jednoduchá webová stránka, má i svá omezení. Lze se bez problémů přihlásit pomocí Facebooku, ale nelze se přihlásit pomocí Google účtu. Vymysleli jsme pro to způsob, jak to obejít. Kdo se registroval přes Google, může si nechat na webu či v aplikaci nechat poslat “zapomenuté heslo”, které tě po kliknutí na link v emailu nechá napsat svoje heslo. S Google účtem a tímto heslem se už můžeš bez problému přihlásit. Tato funkce je dostupná i na webu, kde se nově můžeš registrovat i bez účtů na sociálních sítích Facebook či Google.

Testovací verze

Testovací verze

Naše mobilní aplikace je ještě v záběhu a tudíž prosíme o trpělivost a shovívost během aktuálního spuštění. Pokud objevíš chybu, budeme rádi, když nám ji pošleš sem do diskuze nebo na email. A když se ti bude aplikace líbit, budeme rádi za její doporučení dále.

Stahuj aplikaci zVyzkoušej první verzi mobilní aplikace Filmtoro pro Android a iOS  |  Blog  |   |  3 komentáře

Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.


Komentáře k článku Vyzkoušej první verzi mobilní aplikace Filmtoro pro Android a iOS

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.

Další články jako Vyzkoušej první verzi mobilní aplikace Filmtoro pro Android a iOS

Blog  |  před 4 měsíci  |  6

Vyhraje Filmtoro Křišťálovou lupu? Rozhodnout můžete vy!

Ano, už je to tak, Filmtoro opět postoupilo do finálního hlasování o nejlepší české weby. O Křišťálovou lupu se ucházíme už potřetí a jak se říká - do třetice všeho dobrého i zlého! Pomůžete nám ji vyhrát? Podívejte se jak. číst více

Blog  |  2020  |  7

Líbí se vám naše videa a podcasty? Staňte se patronem a natočíme další

Už několik měsíců pro vás přinášíme ty nejnovější tipy na filmy a seriály také ve videích a podcastech. Vidíme, že se vám líbí, a proto jich pro vás rádi uděláme víc. Ale potřebujeme také vaši podporu - ideálně prostřednictvím Patreonu. číst více

Blog  |  2020  |  41

Spouštíme kalendář premiér, nové filmy a seriály budete mít hned po ruce

Zatímco u nových filmů v kinech či televizního programu je dnes jednoduché dohledat přehled novinek i na několik měsíců dopředu, u online premiér je mnohem těžší udržet si přehled. Proto jsme připravili jednoduchý kalendář, který vám pomůže se zorientovat v novinkách všech hlavních streamovacích služeb. číst více

Blog  |  2020  |  50

Filmtoro rozšíření ti ukáže, kde je film online i na ČSFD a IMDB

Navštěvuješ rád ČSFD nebo IMDb a chybí ti tam informace, kde je daný film nebo seriál dostupný? Tak právě pro tebe máme novinku - díky Filmtoro pluginu do prohlížeče Chrome si nyní můžeš zobrazit přehled přímo v detailu titulu. číst více

Blog  |  2019  |  7

Přijeď na druhý ročník Filmtoro Festu - pro dospělé Tarantino, pro děti Hodinář

Od 16. do 17. srpna se v letním kině Černá v Pošumaví uskuteční druhý ročník našeho mini filmového festivalu. Dva dny jsme tentokrát rozdělili na dospěláckou a dětskou část, takže kdo s námi bude na Lipně trávit celý víkend, nabídneme mu program pro celou rodinu. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist