FB pixel TP pixel
První trailer 3. řady Zaklínače je tady! Cavillovo loučení má dvě data uvedení © Netflix

První trailer 3. řady Zaklínače je tady! Cavillovo loučení má dvě data uvedení

Netflix po měsících čekání konečně odhalil první trailer na třetí řadu seriálu Zaklínač. Poslední epizody, v nichž se objeví herec Henry Cavill jako Geralt z Rivie, budou mít premiéru během léta. Najednou ale seriál neuvidíme.

25. 4. 2023 16:35 | Filmové novinky

Přesně 45 vteřin záběrů jsme dostali jako první ochutnávku z chystané třetí řady Zaklínače, která bude zároveň posledním výskytem Geralta z Rivie v podání Henryho Cavilla. Toho od čtvrté řady nahradí Liam Hemsworth, přičemž není jasné, jaká bude reakce fanoušků. Zaklínač má nicméně co napravovat. Druhá řada se mnoha fanouškům předlohy silně nelíbila nejen z hlediska příběhu, odklonu od předlohy, ale i kostýmů i triků. Podle zákulisních informací měl být velmi nespokojený i samotný Cavill, který měl posléze rozhodnout o svém odchodu právě po třetí řadě. Návodná je ostatně i absence propagace třetí řady z hercovy strany, když čerstvý plakát ani trailer obratem nesdílel na svých sociálních sítích, kde jinak zůstává aktivní.

Krátký trailer každopádně mnoho neodhaluje. Dostali jsme střípky akce i kouzel a zdá se, že se Geralt vrátí k oblečení ze své první řady. Dávalo by to smysl, když i tvůrci slíbili, že se po druhé řadě poučí a budou na odezvu fanoušků reagovat. Zdaleka nejzajímavější jsou každopádně záběry Divokého honu, kterážto obávaná skupinka se objevila již na konci druhé řady. Netflix s premiérou traileru rovněž odhalil data uvedení třetí řady. Množné číslo je přitom na místě, protože po vzoru předchozích velkých projektů jako Stranger Things nebo TY proběhne uvedení třetí řady ve dvou částech. První polovinu epizod uvidíme 29. června, zbytek pak 27. července.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Trailer na Equalizer 3 slibuje krvavá jatka italské mafie. Revolver skončí v oku padoucha
Trailer na Equalizer 3 slibuje krvavá jatka italské mafie. Revolver skončí v oku padoucha
25.04.2023 15:30:00 | Filmové novinky

Denzel Washington se po dlouhých 5 letech vrací jako dokonale vycvičený mstitel, který nenechá bezpráví nikdy bez odezvy. V závěrečném dílu akční série zatočí s italskou mafií, která naruší jeho důchod.

Bláznivá česká komedie vstoupila na Netflix a obratem se stala hitem. Brzy dorazí nový horor
Bláznivá česká komedie vstoupila na Netflix a obratem se stala hitem. Brzy dorazí nový horor
25.04.2023 14:50:00 | Filmové novinky

Tohle je zhruba stejně velké překvapení jako když začne být koncem dubna konečně teplo. Netflixu se sázka na české filmy a především komedie opakovaně vyplácí a důkazem je i nová česká žánrovka Hádkovi, která řeší jednu rodinu, která by ráda dědila byt na sídlišti.

Český Blade Runner má fantastický první trailer. Něco takového tu nebylo roky
Český Blade Runner má fantastický první trailer. Něco takového tu nebylo roky
25.04.2023 14:15:00 | Filmové novinky

Talentovaný reklamní režisér Robert Hloz představil po letech příprav svůj celovečerní debut Bod obnovy. Futuristické sci-fi v první upoutávce láká na impozantní město budoucnosti, slibný koncept a kriminální zápletku jako z kultovního Blade Runnera.

Famózní válečný akčňák sklízí nadšení diváků i kritiků. Češi ho ale v kině neuvidí
Famózní válečný akčňák sklízí nadšení diváků i kritiků. Češi ho ale v kině neuvidí
25.04.2023 8:00:00 | Filmové novinky

Nový válečný film režiséra Guye Ritchieho zamířil do amerických kin a bohužel se jedná o komerční propadák. Recenze kritiků a diváků jsou však naprosto nadšené a slibují jeden z nejlepších akčních zážitků letošního roku. V Česku se film do kin s největší pravděpodobností nepodívá.