FB pixel TP pixel
Sex ve městě se vrací. Trailer 2. řady láká na Aidana, dorazí i Samantha © HBO Max

Sex ve městě se vrací. Trailer 2. řady láká na Aidana, dorazí i Samantha

Spin-off Sexu ve městě s názvem A jak to bylo dál byl jedním z nejúspěšnějších titulů druhé poloviny roku 2021, a tak není divu, že se dočká druhé řady. Pokračování, které bude dostupné už na konci června, se teď představilo v novém traileru.

2. 6. 2023 8:30 | Filmové novinky

Po nechvalně proslulé scéně, v níž se Carrie Bradshaw po smrti Pana Božského zhroutil svět, se první série pokračování legendárního seriálu o partě kamarádek z Manhattanu a jejich milostných trablích zaměřovala především na truchlení hlavní hrdinky a její vyrovnávání se s novou životní rolí. Zdá se ale, že druhá série by již měla hrát na veselejší notu a svými tématy se přiblížit více původnímu seriálu. První řadu A jak to bylo dál provázelo mnoho kritik, ať už to bylo na sílu ztvárněné homosexuální probuzení Mirandy či absence Samanthy, jejíž představitelka Kim Cattrall se již nechtěla v seriálu objevit. Tvůrci si ale zdá se vzali ne úplně přívětivé ohlasy k srdci a plánují návrat ke kořenům.

Dočkáme se tak Samanthina camea, ale i návratu jedné z nejoblíbenějších postav Aidana. Po roce truchlení se totiž Carrie rozhodne vrátit se zpět k randění a mezi novými muži nesmí chybět ani staré lásky. Můžeme se těšit i na populární postavy z první série, jako je prostořeká moderátorka Che Diaz nebo profesorka Nya Wallace. Doufejme, že se tak snoubí to nejlepší ze starého i “nového” Sexu ve městě a dostaneme podívanou hodnou svého jména.

Zdroj: HBO Max

Beata Mrazíková
Filmový vkus má pokřivený aktivním pohybem ve filmovém průmyslu, radost tak navzdory špatným marketingovým kampaním a hrozně nasazeným postsynchronům přináší především nekonečný přival reality shows a festivalové lahůdky. Kdyby se ztratily peníze ze světa, stále jí můžete platit v arašídových košíčcích a batátových hranolkách.
Na Netflixu boduje nenápadné dystopické sci-fi. Diváci ho objevili po 3 letech
Na Netflixu boduje nenápadné dystopické sci-fi. Diváci ho objevili po 3 letech
02.06.2023 8:00:00 | Filmové novinky

Na streamovací službě Netflix se v posledních dnech dějí kuriózní věci. Do desítky nejsledovanějších snímků se totiž dostal titul, který je v nabídce služby už 3 roky. Snímek Code 8 vypráví o čtyřech procentech lidí se superschopnostmi, které šikanují robotičtí policisté.

Netflix láká ve videu na největší červnové hity. Nechybí Vyproštění 2 či Zaklínač
Netflix láká ve videu na největší červnové hity. Nechybí Vyproštění 2 či Zaklínač
01.06.2023 16:50:00 | Filmové novinky

Netflix v nově vydaném videu láká na své nejžhavější novinky. V aktuální červnové upoutávce se kromě Zaklínače a pokračování akčního hitu Vyproštění můžeme těšit na nové díly kultovní dystopické sci-fi série, odlehčená vztahová dramata či ceněné dokumenty.

Milované sci-fi Netflixu se vrací. V traileru ožívá budoucnost z nočních můr
Milované sci-fi Netflixu se vrací. V traileru ožívá budoucnost z nočních můr
01.06.2023 12:35:00 | Filmové novinky

Už za dva týdny čeká fanoušky Netflixu a žánru sci-fi velkolepá odměna, na kterou čekali dlouhé 4 roky. Vrací se totiž dystopický seriál Černé zrcadlo, v němž budoucnost lidstva nabírá nesmírně děsivých obrysů.

Schwarzenegger v Teletubbies? Zábavné video ukazuje akčního hrdinu v megahitech Netflixu
Schwarzenegger v Teletubbies? Zábavné video ukazuje akčního hrdinu v megahitech Netflixu
01.06.2023 9:00:00 | Filmové novinky

Marketingová kampaň prvního seriálu v kariéře Arnolda Schwarzeneggera jede na plné obrátky. Nyní Netflix představil takzvaný Fubar mód, který ukazuje legendárního akčního hrdinu v největších hitech streamovací služby. Dojde i na Dámský gambit, Umbrella Academy, thriller Ty nebo Teletubbies.