FB pixel TP pixel
Avengers 6 budou cestovat multivesmírem. Konečně mají stěžejního tvůrce © Marvel Studios

Avengers 6 budou cestovat multivesmírem. Konečně mají stěžejního tvůrce

I když aktuálně běží teprve čtvrtá fáze Marvel Cinematic Universe, architekt celého sdíleného univerza, Kevin Feige, nedávno představil plány na šestou. Ta vyvrcholí adaptací legendárního komiksu Secret Wars a scenáristicky ji zaštítí muž, který do multiverza v rámci MCU už několikrát nahlédl.

4. 10. 2022 12:15 | Filmové novinky

Avengers jsme zatím na plátně viděli čtyřikrát a po vítězství nad Thanosem se původní sestava rozpadla. Někteří členové zestárli, jiní padli, ti božští zase nemají zájem se vracet. Avengerů se ale jen tak nezbavíme, protože Kevin Feige nedávno oznámil dvojici dalších snímků, kde se s legendárními hrdiny setkáme. Prvním z nich je Avengers: The Kang Dynasty, v němž nejmocnější hrdinové světa vyzvou Kanga Dobyvatele, cestovatele časem a nového ústředního záporáka. Kang, jenž si svůj debut odbude už ve filmu Ant-Man And The Wasp: Quantumania v příštím roce, dostane tvář Jonathana Majorse, o avengeří sestavě pak můžeme prozatím spekulovat. Kangova dynastie do kin dorazí v květnu roku 2025 a natočí ji tvůrce Shang-Chiho Destin Daniel Cretton podle scénáře Jeffa Lovenesse.

Avengers 6 budou cestovat multivesmírem. Konečně mají stěžejního tvůrce © Disney+, Marvel Studios

V listopadu téhož roku na Kangovu dynastii naváže snímek Avengers: Secret Wars. Ten by měl zadaptovat legendární komiks Jima Shootera, ve kterém jsou hrdinové a padouchové přeneseni na planetu Battleworld, kde je božský Beyonder testuje a studuje jejich schopnosti. Jelikož jsou důležitou součástí tohoto komiksu členové Fantastické čtyřky, dává smysl, že jejich týmovka dorazí do kin už napřesrok. Secret Wars se coby scenárista ujme Michael Waldron, který se v MCU v poslední době podílel na dvou výletech do multivesmíru. Loni uvedl na Disney+ seriál Loki, který byl vlastně prvním velkým výletem napříč vesmíry, letos pak poslal na šílené dobrodružství i Doctora Strange.

Avengers 6 budou cestovat multivesmírem. Konečně mají stěžejního tvůrce © Marvel Comics

Zda Waldron přímo adaptuje slavný komiks můžeme opět jen spekulovat. Řada hrdinů, která v crossoveru vystupuje, je ale už teď součástí MCU, mj. James Rhodes, She-Hulk, Wasp, Lizard nebo Spider-Man. Vedle Fantastické čtyřky se pravděpodobně díky třetímu Deadpoolovi před premiérou Secret Wars dočkáme i X-Menů. Tak schválně, kdo nakonec na Battleworld zamíří. Možností je opravdu dost!

Zdroj: Deadline

Přidejte se do skupiny Disney+ Česko na Facebooku pro další novinky ze světa Disney.
Reklama
Ondřej Novotný
Internetový pisálek, který se přes svůj blog a Ednu nakonec dostal i na Filmtoro. Povoláním zatím student, ve volném čase pak zaneprázdněný teoretik komiksových filmů a seriálů, který nevynechá ani jednu nerdskou diskusi. Mezi jeho filmové favority patří Star Wars, Indiana Jones a jakýkoli béčkový film se Sibyl Danning. Mimo film se intenzivně věnuje čtení nejrůznější literatury (převážně té německé), rád vyhledává kvalitní kebab po celé Praze a občas usedne v klubu Chocobamba při poslechu kvalitní žižkovské hudby.
Hororová událost roku míří na Netflix. Mrazivý trailer odhaluje zvrácenou podívanou
Hororová událost roku míří na Netflix. Mrazivý trailer odhaluje zvrácenou podívanou
04.10.2022 9:00:00 | Filmové novinky

Ještě před tím, než se na obrazovky Netflixu v prosinci dostane očekávaná animovaná verze Pinocchia od vizuálního mága Guillerma Del Tora, připravil si tento režisér lahůdku pro fandy hororů v podobě osmidílné antologie.

Velkolepý trailer Black Panthera 2 odhalil i nového Iron Mana!
Velkolepý trailer Black Panthera 2 odhalil i nového Iron Mana!
03.10.2022 15:50:00 | Filmové novinky

Marvel ukázal nový trailer na svůj očekávaný podzimní blockbuster Black Panther: Wakanda nechť žije. Fanoušci se mohou těšit na spoustu nových záběrů, mezi nimiž nechybí ani nástupce Iron Mana.

Občanská válka je na spadnutí. Trailer 8. dílu Rodu draka přináší velké změny
Občanská válka je na spadnutí. Trailer 8. dílu Rodu draka přináší velké změny
03.10.2022 13:50:00 | Filmové novinky

Seriál Rod draka se blíží do finále své první řady. A i v následující epizodě dojde na skoky v čase společně s eskalací konfliktu mezi Targaryeny a Hightowery.

Epická historická řežba Netflixu se vrací. Trailer láká na obří bitvy i litry krve
Epická historická řežba Netflixu se vrací. Trailer láká na obří bitvy i litry krve
03.10.2022 13:00:00 | Filmové novinky

Na podzim se na Netflixu můžete těšit na druhou řadu oblíbeného seriálu Barbaři z roku 2020. Po dvou letech od premiéry první řady se německý seriál, částečně vycházející z dob Římské říše, vrátí.