FB pixel TP pixel
Fanoušci Hry o trůny nebudou dle Naomi Watts prequelem zklamaní © TMDB

Fanoušci Hry o trůny nebudou dle Naomi Watts prequelem zklamaní

Naomi Watts si je jistá, že právě natáčený prequel s pracovním názvem Bloodmoon fanoušky seriálu Hra o trůny nezklame.

Filmové novinky

První spinoff úspěšného seriálu, jež zbořil všechny dosavadní seriálové divácké rekordy, načež je několikrát znovu překonal, zahájil produkci právě tento měsíc. Za scénářem stojí Jane Goldman (Kick-Ass, X-Men: První třída, Kingsman) a děj nás zavede tisíce let před známé události Hry o trůny. Podíváme se tak do hluboké historie Západozemí a zřejmě i na opravdový zrod Bílých chodců. A podle Naomi Watts, která hraje zatím nespecifikovanou „prominentní osobu s tajemstvím“, fanoušci Hry o trůny z výsledku rozhodně nebudou zklamaní. Především proto, že se na place sešel „skvělý tým“ postav.

Fanoušci Hry o trůny nebudou dle Naomi Watts prequelem zklamaní © TMDB

„Je to zastrašující,“ řekla pro AP Entertainment. „Samozřejmě i vzrušující, zvlášť krátce po konci poslední řady, která byla globální událostí. Všechno se točilo kolem Hry o trůny. Veškeré reklamy v televizi, každý článek – všichni seriál chtěli řešit. Takže je to trochu strašidelné. Ale doufám, že fanoušci se k nám přidají a najdou něco nového a zajímavého i v tomto světě. Myslím si, že je nezklameme, tvůrci dali dohromady skvělý tým lidí.“ V prequelu se dále objeví Josh Whitehouse (Poldark), Jamie Campbell Bower (Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny) a Miranda Richardson, která již dříve prohlásila, že Bloodmoon je ve srovnání s Hrou o trůny „úplně jiný“.

 212 zobrazení   10 se líbí
Netflix má nového rekordmana sledovanosti. Adam Sandler porazil Bird Box
Netflix má nového rekordmana sledovanosti. Adam Sandler porazil Bird Box
24.06.2019 | Filmové novinky

Adam Sandler, který po boku Jennifer Aniston hraje v nové detektivní komedii na Netflixu s názvem Murder Mystery, pokořil víkendový rekord hororu Bird Box a s 30 miliony zhlédnutími se postavil do čela žebříčku sledovanosti streamovací služby.

8. řada GoT málem obsahovala souboj zlovlků s drakem Nočního krále
8. řada GoT málem obsahovala souboj zlovlků s drakem Nočního krále
21.06.2019 15:00:00 | Filmové novinky

Byť to asi fanoušci Hry o trůny neví, byli okradeni o bitvu mezi 50 zlovlky a nemrtvým Viserionem. Každý by určitě dokázal vyjmenovat hned několik věcí, které mu v závěrečných dílech chyběly. Teď se ale navíc začínáme dozvídat, co všechno v seriálu skutečně navíc bylo, ale nakonec to tvůrci zařízli.

Finální trailer Stranger Things slibuje ultimátní boj o všechno
Finální trailer Stranger Things slibuje ultimátní boj o všechno
21.06.2019 9:05:00 | Filmové novinky

Do premiéry třetí řady Stranger Things zbývají jen 2 týdny a Netflix konečně ukázal dějové zákruty završení (?) ságy o Eleven a příšerách z Upside Down.

VIDEO: Rekapitulace první řady zamotané pecky Dark
VIDEO: Rekapitulace první řady zamotané pecky Dark
21.06.2019 | Filmové novinky

Dnes má na Netflixu premiéru druhá řada mysteriózního seriálu Dark. Protože od premiéry té první uplynula už pěkně dlouhá doba a seriál je opravdu zamotaný, připravili jsme pro vás stručnou rekapitulaci předchozího děje. Doporučujeme jen těm, kdo opravdu už seriál viděli, budeme prozrazovat všechny zásadní zvraty.