FB pixel TP pixel
HBO si nově objednáte online a napřímo! © TMDB

HBO si nově objednáte online a napřímo!

Týden pěkných novinek završila česká pobočka HBO další skvělou zprávou - poprvé v historii si můžete jejich nabídku objednat online přímo na webu a bez dalšího prostředníka. Televize se tak čím dál tím více přibližuje svým hlavním konkurentům jako je Netflix či Amazon. A nově také má aplikace pro Apple TV.

Streaming novinky
Streamingové služby

Jak vybrat nejlepší streamovací službu?

Je rok 2024 a v Česku už se zabydlely streamovací služby jako Netflix, Max či Voyo. Kterou z nich vybrat? Které jsou ty nejlepší a nejpopulárnější streamovací platformy v ČR? Nabízíme velký přehled všech streamingových platforem u nás.

 45 zobrazení   13 se líbí
Chtěl Disney koupit Fox kvůli Netflixu? A proč to nevyšlo?
Chtěl Disney koupit Fox kvůli Netflixu? A proč to nevyšlo?
10.11.2017 | Streaming novinky

Na začátku týdne se vyrojily zprávy, že by studio Disney mohlo koupit konkureční Fox. Fanoušci se touto myšlenkou nechali unést, protože by to znamenalo například všechny Marvel comicsy či všechny Star Wars filmy pod jednou střechou. Hned další den se ale ukázalo, že veškeré rozhovory byly přerušeny a ke spojení (zatím) nedojde. A kdyby došlo - co by to znamenalo?

Netflix zvyšuje v USA ceny, čeká zdražení i Česko?
Netflix zvyšuje v USA ceny, čeká zdražení i Česko?
10.10.2017 | Streaming novinky

Pro nové i staré zákazníky zdražuje od října americký Netflix nejoblíbenější měsíční plán o dva dolary. Není to náhodný krok, před startem podzimní sezóny má Netflix hodně nabito (druhá sezóna Stranger Things a The Crown), navíc jeho pozice začíná být hodně silná. Jsou za tím ještě jiné důvody? A chystá zdražení také u nás?

iTunes začal nabízet filmy v ultravysokém rozlišení 4K
iTunes začal nabízet filmy v ultravysokém rozlišení 4K
22.09.2017 | Streaming novinky

Nedávná Apple keynote byla jako vždy hlavně o uvedení nových telefonů iPhone, ale stala se také oficiálním startem pro novou kapitolu filmů na iTunes. Několik desítek titulů začal i v ČR nabízet Apple v rozlišení 4K, tedy dvojnásobně lepší než je současné HD. Jaký je to rozdíl a co k tomu potřebujete?

Hulu utratí za obsah 2,5 miliardy a chce dohnat Netflix
Hulu utratí za obsah 2,5 miliardy a chce dohnat Netflix
19.09.2017 | Streaming novinky

Vedle Amazonu a Netflixu chybí na našem trhu ještě jeden velký hráč mezi online půjčovnami. Hulu je zatím ve streamingu "ten třetí vzadu", ale vzhledem k aktuálnímu úspěchu Příběhu služebnice to hodlá změnit a masivně investovat do obsahu. A dočkáme se ho někdy také u nás?