FB pixel TP pixel
Netflix zvyšuje v USA ceny, čeká zdražení i Česko? © TMDB

Netflix zvyšuje v USA ceny, čeká zdražení i Česko?

Pro nové i staré zákazníky zdražuje od října americký Netflix nejoblíbenější měsíční plán o dva dolary. Není to náhodný krok, před startem podzimní sezóny má Netflix hodně nabito (druhá sezóna Stranger Things a The Crown), navíc jeho pozice začíná být hodně silná. Jsou za tím ještě jiné důvody? A chystá zdražení také u nás?

Streaming novinky
 234 zobrazení   6 se líbí
iTunes začal nabízet filmy v ultravysokém rozlišení 4K
iTunes začal nabízet filmy v ultravysokém rozlišení 4K
22.09.2017 | Streaming novinky

Nedávná Apple keynote byla jako vždy hlavně o uvedení nových telefonů iPhone, ale stala se také oficiálním startem pro novou kapitolu filmů na iTunes. Několik desítek titulů začal i v ČR nabízet Apple v rozlišení 4K, tedy dvojnásobně lepší než je současné HD. Jaký je to rozdíl a co k tomu potřebujete?

Hulu utratí za obsah 2,5 miliardy a chce dohnat Netflix
Hulu utratí za obsah 2,5 miliardy a chce dohnat Netflix
19.09.2017 | Streaming novinky

Vedle Amazonu a Netflixu chybí na našem trhu ještě jeden velký hráč mezi online půjčovnami. Hulu je zatím ve streamingu "ten třetí vzadu", ale vzhledem k aktuálnímu úspěchu Příběhu služebnice to hodlá změnit a masivně investovat do obsahu. A dočkáme se ho někdy také u nás?

Jak se liší nabídka amerického Netflixu od českého?
Jak se liší nabídka amerického Netflixu od českého?
08.09.2017 | Streaming novinky

Často se nás ptáte, jak moc kvalitní nabídku má český Netflix oproti tomu americkému. Číselně máme zhruba třípětinovou nabídku, které konkrétní tituly nám chybí či naopak přebývají? Udělali jsme proto podrobné srovnání, které budeme udržovat aktuální - najdete tam nabídku českého i amerického Netflixu.

Disney na své službě bude mít i Star Wars nebo Marvel
Disney na své službě bude mít i Star Wars nebo Marvel
07.09.2017 | Streaming novinky

Nedávno jsme psali o tom, že Disney se chystá spustit vlastní streamovací službu, kam chce exkluzivně dávat svoje tituly. A tím pádem ukončit speciální smlouvu s Netflixem, který dnes tyto tituly má u sebe. Teď už známe detaily a víme, jak to bude s konkrétními sériemi od Marvelu, Pixaru či Star Wars.