FB pixel TP pixel
Netflix láká na největší květnové hity. Mnoho velkých titulů ve videu zatajil © Netflix

Netflix láká na největší květnové hity. Mnoho velkých titulů ve videu zatajil

Netflix jako každý měsíc vyrukoval s upoutávkovým sestřihem, který má předplatitelům představit největší hity následujících dní a týdnů. Už druhý měsíc za sebou ale jeho výběr působí zcela absurdně, když nepochopitelně vynechává řadu zajímavých titulů, které rozhodně stojí za pozornost.

10. 5. 2023 14:15 | Filmové novinky

Už minulý měsíc jsem se podivoval nad výběrem české části Netflixu ohledně nadcházejících titulů a nejinak je tomu o 4 týdny později. Nová upoutávka jako by snad byla vybíraná čistě pro ženské publikum, když jsou zdůrazňovány tituly s ženskými hrdinkami a také reality show. Mnoho titulů je však podivuhodně opomíjeno, jako by je snad Netflix nepovažoval za atraktivní. Video, které si můžete přehrát níže, láká na nový spin-off Bridgertonových Královna Šarlota, jenž je dostupný již od 4. května. V termínu mezi 11.-12. květnem zase láká na Royalteen: Královna Margrethe, novou sci-fi Rytíř v černém, akční thriller s Jennifer Lopez Matka či již sedmou řadu reality show Queer tým.

16. května nás má zase zlákat ke sledování nový dokument Anna Nicole Smith: Neznáte mě, 18. dubna startuje romantické drama XO, Kitty, 19. května již 6. řada Makléřů z Hollywoodu a 24. května LGBTQ verze svatební reality show Ultimátum: Queer Love. Netflix tak zcela opomíjí například od 10. května dostupnou dokukrimi Nezvěstní: Závod s časem, ožehavou dokumentární sériii Africké královny: Královna Kleopatra, novou španělskou krimi Jako hrob (od 19. května), anebo dva z nejočekávanějších projektů konce měsíce v podobě špiónského seriálu s Arnoldem Schwarzeneggerem FUBAR a tarantinovsky stylizovaného válečného krváku Krev a zlato, které startují 25. a 26. května.

Zdroj: Netflix

 616 zobrazení  
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Nejsledovanější horor v historii Netflixu nečekaně pokračuje. Trailer je skličující
Nejsledovanější horor v historii Netflixu nečekaně pokračuje. Trailer je skličující
09.05.2023 17:15:00 | Filmové novinky

Před 5 lety Netflix uvedl sci-fi horor V pasti se Sandrou Bullock a nečekaný hit se šířil éterem jako lavina. Nyní se chystá na streamovací službu pokračování, které nás zavede do mimozemšťany sužované Barcelony. Netflix dokonce ukázal první trailer.

Zelený meč Luka Skywalkera nemá žádný význam. Vznikl z praktického důvodu
Zelený meč Luka Skywalkera nemá žádný význam. Vznikl z praktického důvodu
09.05.2023 16:20:00 | Filmové novinky

Ve filmu Návrat Jediů si Luke Skywalker sestrojí nový světelný meč, který má zelenou barvu. Ačkoli se okolo této a dalších barev ikonických zbraní vytvořila pestrá mytologie plná významů spojených s galaktickou Sílou, reálný důvod vzniku nové barvy je naprosto prostý a technický.

Statham kope megalodona do čumáku. Epický trailer na Meg 2 je ultimátní zábava
Statham kope megalodona do čumáku. Epický trailer na Meg 2 je ultimátní zábava
09.05.2023 15:30:00 | Filmové novinky

Jason Statham se vrací a tentokrát se porve hned s trojicí obřích žraloků megalodonů. Jeden z nich dokonce v novém traileru pozře tyranosaura, aby bylo hned jasno, kdo je největší drsňák na planetě. Jenže to ještě nezná Jasona, který se s nikým a ničím nemaže.

Nejnovější český hit míří na Netflix neskutečně brzy. Sledovanost ovládne snadno
Nejnovější český hit míří na Netflix neskutečně brzy. Sledovanost ovládne snadno
08.05.2023 14:00:00 | Filmové novinky

Jestli jsme něco za poslední měsíce zjistili, pak je to skutečnost, že rodinné filmy a komedie z českých luhů a hájů patří mezi to nejpopulárnější na Netflixu. Na středu plánovaná premiéra nového sportovního hitu Děti Nagana je tak jasným favoritem na první příčku sledovanosti.