FB pixel TP pixel
Voyo má nový seriálový hit, který jde po krku Primě. Víme, kdy uvede i Vyšehrad: Fylm © Voyo

Voyo má nový seriálový hit, který jde po krku Primě. Víme, kdy uvede i Vyšehrad: Fylm

TV Nova ve čtvrtek představila jednu ze svých velkých podzimních novinek, která cílí na širokou diváckou obec svým zasazením do žánru romantické komedie. Seriál O mě se neboj je zároveň dalším projektem, z jehož časové exkluzivity těží streamovací služba Voyo. A zatím se zdá, že Nova má v rukou nový hit.

13. 11. 2022 13:00 | Filmové novinky

Komerční televize Nova a její streamovací služba Voyo zatím velmi dobře pracují s novým obsahem, který láká nové předplatitele do online prostoru, zároveň ale neubírá sledovanosti tradičního televizního vysílání. Důkazem budiž i spokojenost Voya s posledními výsledky ve výši 400 000 předplatitelů napříč Českem a Slovenskem. Ještě letos navíc Voyo chystá řadu novinek, mezi nimiž bude i nový Král Šumavy nebo fotbalová hitovka Vyšehrad: Fylm, která podle informací v rozhraní Voyo dorazí 1. prosince. Daří se však i na poli dramedií pro celou rodinu, které jsou postavené hlavně na vztazích. Jednu takovou, O mě se neboj, uvedlo Voyo již 3. listopadu s týdenním předstihem oproti televiznímu vysílání Novy. Ta novinku uvedla 10. listopadu a zdá se, že streamer i komerční televize má v rukách pořádný hit.

Příběh rozvádějící se Evy (Veronika Arichteva) a sebevědomého, byť trochu lehkovážného právníka Martina (Václav Matějovský), který zapomene na její rozvodové stání a zasáhne tak do jejího života, měl share 15-54 dokonce vyšší než obdobný primácký seriál ZOO. Čísla ze streamu bohužel neznáme, vzhledem k týdenní exkluzivitě Voyo a především na danou tvorbu příjemně pozitivním reakcím diváků však lze očekávat, že uvádění nových dílů o týden dříve v online prostoru opět ponese ovoce. Ostatně s předstihem mohou diváci Novy sledovat i pořady Specialisté, MasterChef či Ulice. Exkluzivně je pak na Voyo dostupná novinka Případy mimořádné Marty, která do televize půjde až příští rok.

Zdroj: MediaGuru

Daniela Pelikánová
Miluje sci-fi, fantasy, akci, ale dokáže se přepnout i na něžnější žánry či multioscarové drama. Odrostla na akčních nářezech 80. let, dokáže ale ocenit i klasický a nový Hollywood. Jen s těmi českými filmy to má trochu na štíru, takže se v nich raději moc nevrtá a užívá si, co ji baví.
Nový film s Baby Yodou dorazil online. Diváci neskrývají velké zklamání
Nový film s Baby Yodou dorazil online. Diváci neskrývají velké zklamání
13.11.2022 12:30:00 | Filmové novinky

Studia Lucasfilm a Ghibli spojila síly a vytvořila nový krátký snímek s rozkošným Baby Yodou. Grogu se v něm oddává meditaci, jeho snahy jsou však narušeny nečekaným návštěvníkem. Řada fanoušků Star Wars opět dokázala, že neocení už vůbec nic.

Nejočekávanější rodinný film Vánoc dorazí před Avatarem. Z traileru vám ukápne slza nostalgie
Nejočekávanější rodinný film Vánoc dorazí před Avatarem. Z traileru vám ukápne slza nostalgie
13.11.2022 12:00:00 | Filmové novinky

Jste už unaveni všudypřítomnou 3D animací, která vypadá jako přes kopírák? Letošní advent vstoupí do kin animák pro celou rodinu, který se naprosto vymyká americké produkci a hraje na skvělou nostalgickou notu.

Netflix neměl s přeobsazením Zaklínače žádný problém. Vše šlo snadno a rychle
Netflix neměl s přeobsazením Zaklínače žádný problém. Vše šlo snadno a rychle
11.11.2022 16:20:00 | Filmové novinky

Přestože si dnes mnozí fanoušci Zaklínače nedovedou jako Geralta představit nikoho jiného než Henryho Cavilla, nechybělo mnoho a jeho roli hrál od začátku jeho nyní nenáviděný nástupce.

John Wick 4 totálně válí v akcí narvaném traileru. Z přestřelek jde hlava kolem
John Wick 4 totálně válí v akcí narvaném traileru. Z přestřelek jde hlava kolem
10.11.2022 18:00:00 | Filmové novinky

V době, kdy jsou synonymem akčních filmů především komiksové spektákly, působí série John Wick jako balzám na duši. A nejinak by tomu mělo být v případě čtvrtého dílu, který vstoupí do kin již na jaře roku 2023. Akce totiž vypadá stále špičkově a dojde i na charismatické padouchy.