FB pixel TP pixel
PODCAST: Vše, co potřebujete vědět o Disney+ a Mandalorianovi © TMDB

PODCAST: Vše, co potřebujete vědět o Disney+ a Mandalorianovi

Na streamovací trh vstoupila nová služba Disney+ a ačkoli se jí v Česku dočkáme až napřesrok, podařilo se nám ji v uplynulých týdnech otestovat a nyní pro vás máme zevrubné dojmy o kvalitě provedení, obsahu i největší původní show Mandalorianovi.

Rozhovor

Co vás čeká a nemine?

Streamovací služba Disney+ je mnohými považovaná za zabijáka Netflixu. Petr si proto sbalil batoh a vyrazil za Tomášem a Ondrou do Amsterdamu, aby zde dostupnou službu otestovali a přinesli vám o ní exkluzivní informace. Dozvíte se tedy vše o tom, kdy služba dorazí k nám, jak funguje, co na ní najdete a samozřejmě došlo i na seriálový fenomén závěru roku - Mandaloriana. Kluci to navíc zvládli víceméně bez spoilerů, takže se nemusí bát ani ti, kteří seriál zatím neviděli. A protože nám píšete, že máte rádi delší podcasty, tentokrát se stopáž nafoukla dalece přes hodinu. Poděkujte tedy Markovi za to, že tenhle kolos úspěšně zvládl sestříhat a vyčistit, aby podcast dorazil včas.

Kde si podcast přehrát?

Jak můžete vidět, přímo z článku si můžete podcast přehrát skrze SoundCloud. Tím jsme ale neskončili. Najdete nás i u prověřených podcastových stálic jako jsou - kromě zmíněného SoundCloudu - Apple Podcasts, Spotify či Google Podcasts a dalších. Samozřejmostí je implementace ve vašich RSS aplikacích. Podcast vychází pravidelně obvykle ve středu. Nicméně chystáme i nepravidelné speciály, na které by vás vaše aplikace měly vždy upozornit. A pokud ne, uděláme to my sami.

 186 zobrazení   4 se líbí
PODCAST: Zakáže Netflix sdílení hesel a budeme sledovat filmy zrychleně?
PODCAST: Zakáže Netflix sdílení hesel a budeme sledovat filmy zrychleně?
13.11.2019 15:00:00 | Rozhovor

Netflix v posledních týdnech prožívá krizi středního věku a začíná vymýšlet novinky, které začínají otravovat uživatele i výrobce obsahu. Podívali jsme se na ožehavé téma sdílení hesel ke streamovacím službám a probrali, co si myslíme o lidech, kteří si pouští filmy jinou než standardní rychlostí.

PODCAST: Jak přežít filmový festival a jak dopadly hity Netflixu konce roku
PODCAST: Jak přežít filmový festival a jak dopadly hity Netflixu konce roku
06.11.2019 18:00:00 | Rozhovor

Další díl Filmtoro podcastu pořádně nakynul, protože se zabývá hned několika velmi očekávanými filmy od Netflixu (Uncut Gems, Irčan, Manželská historie), nezapomíná ani na festivalové hity posledních týdnů a hlavně přináší novinářské tipy na to, jak přežít účast na filmovém festivalu.

PODCAST: HBO GO zdražuje a Netflix neplní představy akcionářů
PODCAST: HBO GO zdražuje a Netflix neplní představy akcionářů
30.10.2019 15:00:00 | Rozhovor

HBO GO si v říjnu připravilo pro mnohé nepříjemné překvapení, když se rozhodlo pro zdražení streamovací služby. Kam se nyní HBO GO zařadilo v rámci konkurence a jak to aktuálně z pohledu akcionářů vypadá s budoucností Netflixu?

PODCAST: O Jokerovi a budoucnosti komiksových filmů
PODCAST: O Jokerovi a budoucnosti komiksových filmů
23.10.2019 16:00:00 | Rozhovor

Po sérii podcastů na téma streamovacích služeb se tento týden budeme věnovat primárně filmům. Středobodem našeho zájmu se totiž stal fenomén posledních týdnů, alternativní komiksový biják Joker. Kromě jeho hodnocení jsme se mrkli i na to, jaké proměny čekají filmy od DC Comics do budoucna.