FB pixel TP pixel
Největší český hit roku je konečně výhodně online! Nabídka se nedá odmítnout © Bioscop

Největší český hit roku je konečně výhodně online! Nabídka se nedá odmítnout

Je to tam! Po několika měsících od oznámení jsme se konečně dočkali a Julius Lavický z Vyšehradu doopravdy zamířil do světa online filmů za předplatné. Což je před Vánoci rozhodně fajn, protože vás čeká i hromada další zábavy.

1. 12. 2022 10:00 | Filmové novinky

Tuzemské Voyo zakončuje rok 2022 v opravdu velkém stylu. Už za týden čeká jeho předplatitele ambiciózní drama Davida Ondříčka Král Šumavy: Fantom temného kraje a katalog tuzemského streamera se začíná i pořádně rozrůstat o pohádkové a vánoční snímky, které se před svátečním obdobím rozhodně hodí. Je ale jasné, že velký zájem diváků vyvolá fenomén Vyšehrad: Fylm. Vždyť kdo by nechtě vidět završení životní jízdy Julia Lavického, čutálisty, co má sice v hlavě úplně vymeteno, ale na hřišti a v posteli prostě válí. Vyšehrad: Fylm je od dnešního dne dostupný na Voyo a vy si tak můžete jeho příběh užít společně s dalšími horkými novinkami, kterých za poslední měsíce není málo. Připomeňme, že se Voyu aktuálně daří s novinkou O mě se neboj, uvedlo také komedie Případy mimořádné Marty či Gumy, a aktuálně nabízí i přenosy fotbalového mistrovství světa ve fotbale. K Lavimu nejde vymyslet o moc lepší kombo a pro fotbalové nadšence jde o kmotrovskou nabídku, kterou nelze odmítnout.

Lavi v novém filmu, který už v kinech vidělo neskutečných téměř 700 000 diváků, zjistí, že má syna a postupně se bude muset naučit, jaké to je být otcem. Problém je v tom, že je Lavický pořád trouba, který dělá peklo ze života svému agentovi i své přítelkyni. Vyšehrad: Fylm je aktuálně stále nejúspěšnější český film letošního roku a zřejmě už ho nikdo nepřekoná. Pokud bychom se navíc aktuálně podívali na žebříček nejúspěšnějších letošních filmů i mimo rámec ČR, zjistíme, že by Lavi obsadil hezkou třetí pozici za druhými Mimoni a Top Gun: Maverick. Minimálně do momentu, než dorazí druhý Avatar.

Zdroj: Kinomaniak / Voyo

 152 zobrazení  
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Poslední epické fantasy roku je konečně online! Nadšení diváků kazí jediná věc
Poslední epické fantasy roku je konečně online! Nadšení diváků kazí jediná věc
30.11.2022 13:30:00 | Filmové novinky

Tak jsme se konečně dočkali a po Pánovi prstenů, Rodu draka a Sandmanovi dorazila i poslední velká fantasy letošního roku do světa streamingu. A zatím se zdá, že diváci jsou velmi spokojení. Stížnost panuje jen ohledně jediné skutečnosti.

Nejlepší videoherní adaptace? Z traileru Super Maria budou fanoušci blahem bez sebe
Nejlepší videoherní adaptace? Z traileru Super Maria budou fanoušci blahem bez sebe
30.11.2022 12:25:00 | Filmové novinky

Studio Universal společně s Nintendem představilo plnohodnotný trailer na nové dobrodružství chrabrého italského instalatéra Maria, který se s bráchou Luigim pokusí zachránit Mushroom Kingdom a další království. Milovníci kultovních videoher budou blahem bez sebe.

Noví Strážci galaxie rozzuřili fanoušky. Režisér si sám vtipně naběhl
Noví Strážci galaxie rozzuřili fanoušky. Režisér si sám vtipně naběhl
30.11.2022 11:00:00 | Filmové novinky

Marvel má za sebou další veleúspěšnou premiéru nového speciálu, v němž Strážci galaxie prožívají své vánoční dobrodružství s Kevinem Baconem. Ne každému se ale nevinná oslava Vánoc líbí. Řada fanoušků vyčítá režisérovi nesmyslnost některých scén. Jeho reakce pak ničemu nepomohla.

Těžká rána před Vánoci. Netflix opouští sváteční komediální klasika
Těžká rána před Vánoci. Netflix opouští sváteční komediální klasika
29.11.2022 12:40:00 | Filmové novinky

Každý máme své oblíbené vánoční hity, bez kterých si neumíme představit sváteční období. S érou streamovacích služeb jsme si pak navykli, že tyto hity jsou často dostupné po celý rok a dělí nás od nich jedno kliknutí. Jenže ne vždy je to pravda a Netflix nyní zasadil krutou ránu do srdcí mnoha diváků.