FB pixel TP pixel
Youth in Revolt
Youth in Revolt

Mládí v hajzlu

Youth in Revolt
USA | 2009 | Romantické filmy | Romantická komedie | 90 minut

Mládí v hajzlu je komedie o dospívání, která na pubertální touhy i vzpoury nahlíží svěžím a neotřelým způsobem. V hlavní roli filmu, který vznikl podle slavné knižní předlohy C.D. Paynea Mládí v hajzlu, se představuje Michael Cera (Juno, Superbad). Nick Twisp (Cera) je zvláštní, ale milý mladík s ci...

Mládí v hajzlu je komedie o dospívání, která na pubertální touhy i vzpoury nahlíží svěžím a neotřelým způsobem. V hlavní roli filmu, který vznikl podle slavné knižní předlohy C.D. Paynea Mládí v hajzlu, se představuje Michael Cera (Juno, Superbad). Nick Twisp (Cera) je zvláštní, ale milý mladík s citem pro pěkné věci, jako jsou Sinatra a Fellini. Na rodinné dovolené se Nick beznadějně zamiluje do krásné a svobodomyslné dívky jménem Sheeni Saunders (Portia Doubleday), ale rodina, vzdálenost a žárliví ex-milenci jejich lásce vůbec nepřejí. Proto Nick s výrazným přispěním Sheeni opouští svůj nudný a předvídatelný život a vytváří své rebelské alter ego: Françoise. A François - se svou kravatou, knírkem a cigaretou - se nezastaví před ničím, co by mu bránilo být s Sheeni. Nick Twisp se ocitá na cestě sebezničení, která pro něj bude mít nepředvídatelné a neskutečně legrační důsledky.

IMDb  65 %

Mládí v hajzlu online

Sledovat Mládí v hajzlu online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mládí v hajzlu online, zda je ke stažení a zda má Mládí v hajzlu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 13. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Mládí v hajzlu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mládí v hajzlu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mládí v hajzlu postavy.

Mládí v hajzlu recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
10.01.2010 19:07:00

Celkem dustojna prohra.

 60 %