FB pixel TP pixel
TopSerialy.to skončily: Kde najít filmy a seriály online zdarma? © TMDB

TopSerialy.to skončily: Kde najít filmy a seriály online zdarma?

Streamovací služby jako Netflix či HBO mají za sebou velké vítězství, když jejich žaloby ukončily provoz serveru TopSerialy.to a dalších služeb na ilegální streamování filmů a seriálů. Kde si můžete přehrát filmy či seriály legálně a zdarma?

Streaming novinky 3. 11. 2019 12:00 | Streaming novinky MOST! © TMDB

iVysílání a online vysílání televizí obecně

MOST! | Česko | 2019 | Komediální seriály | Rasismus

Kdo nechce platit za legální obsah, musí si občas vystačit i s českou produkcí. Nejvyšší kvalitu v rámci televizních obrazovek nabízí bez diskuze Česká televize, která skrze iVysílání nabízí i takové hity posledních let jako Rapl, Rédl, Most!, Vodník, Modré stíny či novou kriminálku Sever. Samozřejmě zde však najdete i katalog starších klasik jako je Arabela, Dobrodružství kriminalistiky či Chalupáři. Své online vysílání pak samozřejmě nabízí i další tuzemské televize jako Nova či Prima, byť tam už není vlastní produkce tak kvalitativně silná. Takový Profesor T. ale za zkoušku určitě stojí a k nalezení jsou i licencované zahraniční produkce typu Whiskey Cavalier.

 79 %
Sledovat Online na iVysílání  iVysílání | nové díly od 11. 5. 2019

Menší streameři jako Mall.tv či Stream

Nemusíte se orientovat jen na velké streamovací hráče, tuzemská nabídka nabízí i menší ryby typu Mall TV a Stream, u nichž najdete nejen řadu zajímavých filmů a dětských pohádek, ale i vlastní seriálovou produkci. Ostatně Mall nyní spustil novinku #martyisdead a za zkoušku stojí i Stylista či Všechno je jinak. A kdo má rád cestopisy, určitě může mrknout na Naomi v Japonsku, Lukáše Codra v Číně alias Na vlastní Čočík. Povedená je i série Legendární komentátoři o sportovních legendách od mikrofonu. Na Streamu pak najdete Hasičárnu Telecí, nové díly Lajny či kultovní Kancelář Blaník.

© TMDB

Legální obsah na YouTube

3:10 to Yuma | USA | 2007 | Westerny | Loupež

Řada diváků už to sice ví, ale opakování je matka moudrosti. Ano, i na YouTube najdete celé filmy, zdarma a povětšinou i s českými titulky nebo dabingem. A ne, nejsou tu jen samé nezajímavé vykopávky a akční béčka. Na své si přijdou milovníci všech žánrů a dokonce i fandové starých českých klasik. Mainstreamovou tutovkou je bontonfilmácké KoukeYte, kde najdete třeba tituly 3:10 Vlak do Yumy, Ranhojič, Habermannův mlýn, Kovář z podlesí, Hodná holka nebo slavnou Noc oživlých mrtvol. Za klasikou jděte na Českou filmovou klasiku, kde najdete pecky jako Konkurs, Panna a netvor, Kočár do Vídně, Kladivo na čarodějnice a další. Na asijskou kinematografii se hodně soustředí Vapet a doslova všehochuť nabízí Filmy česky a zadarmo.

 76 %
Sledovat Online na Kinobox  Kinobox | český dabing | od 5. 6. 2023
Sledovat Online na KoukeYTe  KoukeYTe | od 1. 1. 2020
Sledovat Online na Prima Plus  Prima Plus | od 8. 2. 2023

Pro vyhledávání titulů samozřejmě doporučujeme naše filtrování obsahu, díky němuž mimo jiné zjistíte, že je v České republice dostupných více než 20000 titulů zcela zdarma. Nabízí se tedy otázka: Jaká je vaše výmluva, že jste doposud koukali na filmy a seriály ilegálně? Jasně, možná na těchto místech nenajdete Hru o trůny či Stranger Things. Jenže když si vezmete, že za jejich sledování stačí zaplatit cenu pár piv, dvou obědů či třetiny nádrže benzínu, vážně není argument ceny dvakrát relevantní.

Streamingové služby

Jak vybrat nejlepší streamovací službu?

Je rok 2024 a v Česku už se zabydlely streamovací služby jako Netflix, Max či Voyo. Kterou z nich vybrat? Které jsou ty nejlepší a nejpopulárnější streamovací platformy v ČR? Nabízíme velký přehled všech streamingových platforem u nás.

 59 275 zobrazení   86 se líbí
První reakce: Seriály Apple TV+ vypadají skvěle, vyprávěním neohromí
První reakce: Seriály Apple TV+ vypadají skvěle, vyprávěním neohromí
01.11.2019 13:00:00 | Streaming novinky

Dnešní start streamingové platformy s nemalými ambicemi Apple TV+ s sebou samozřejmě přinesl i dávku seriálů, se kterými se služba bude snažit přilákat nové zákazníky. Jestli se jí povedlo vytvořit mimořádné projekty či jen zapomenutelné pořady, se můžete dočíst níže z prvních novinářských reakcí.

Apple TV startuje, jaké seriály nabízí, kolik stojí? Máme všechny odpovědi
Apple TV startuje, jaké seriály nabízí, kolik stojí? Máme všechny odpovědi
01.11.2019 8:00:00 | Streaming novinky

Dnes startuje dlouho očekávaná streamovací služba Apple TV+. Shrnuli jsme všechny podstatné informace - co nabízí, za kolik, jak se k ní dostanete, zda je zdarma a jaké jsou první dojmy.

Netflix testuje zrychlené přehrávání, Hollywood protestuje
Netflix testuje zrychlené přehrávání, Hollywood protestuje
31.10.2019 | Streaming novinky

Streamovací společnost Netflix v tuto chvíli na vybraných zařízeních s operačním systémem Android testuje vychytávku, která by dovolovala přehrávat pořady zrychleně či naopak ve slow motion. Pár velkých hollywoodských jmen se už proti takové možnosti stihlo ohradit.

Netflix si hodlá posvítit na sdílení hesel k účtům mezi uživateli
Netflix si hodlá posvítit na sdílení hesel k účtům mezi uživateli
25.10.2019 10:00:00 | Streaming novinky

Netflixu pomalu, ale jistě dochází trpělivost s uživateli, kteří za účet na streamovací službě nehodlají platit a používají účty svých přátel či rodinných příslušníků.