FB pixel
Netflix

Netflix

Premiéru na Netflixu mají hned dnes hned dva velké filmy. The Ritual je strašidelný horor, ve kterém se parta lidí ztratí v lese, ve kterém se dějí podivné věci. A When We First Met je romantická variace na Na Hromnice o den více, mladý kluk má šanci díky cestování v čase se znova ucházet o holku, kterou kdysi nedostal. Kdo by to neriskl, když tu holku hraje Alexandra Daddario. Jinak mezi novinkami na Netflixu najdete třeba disneyovku Odvážná Vaiana (bohužel bez české podpory) a klidně doporučíme i nečekanou premiéru třetího Cloverfieldu, která se odehrála už v pondělí.


HBO GO

HBO GO

Událostí víkedu bude premiéra nového seriálu Tady a teď, tajemného dramatu, který pro HBO napsal a natočil Alan Ball, tvůrce True blood nebo Odpočívej v pokoji. První díl uvidíme v neděli. Mezitím můžete koukat na druhou sezónu sci-fi Z onoho světa a nebo na HBO premiéru thrilleru The Circle, ve kterém Emma Watson odhaluje konspiraci v technologické korporaci vedené Tomem Hanksem.


iTunes

iTunes

Premiéru online si odbyl konečně Blade Runner 2049, vizuálně úchvatné sci-fi si na iTunes můžete vychutnat i ve 4K kvalitě. Čestvými novinkami - pokud jste ještě nezachytili - jsou třeba Americký zabiják nebo Barry Seal: Nebeský gauner (s Tomem Cruisem). Romantiku zastupují v novinkách Který je ten pravý? (Reese Witherspoon), naopak něco dramatičtějšího slibuje Hora mezi námi, o holý život uprostřed sněhu bojuje Idris Elba a Kate Winslet.


Obbod

Obbod

První dva zahraniční seriály zakoupil do své nabídky Obbod. Najdete tam třeba první sérii vynikajícího severského krimi Most (Bron), známého už z televize a nebo neméně vydařenou americkou krimi The Fall, kde Gillian Anderson (Scully z Akt X) pronásleduje sériového vraha, kterého si zahrál Jamie Dornan. Ano ten, který aktuálně v kinech úřaduje jako miliardář Grey v završení trilogie Padesát odstínů.


O2TV

O2TV

Dříve než všichni ostatní má videotéka O2TV aktuálně třeba v kině uvedený animák Esa z pralesa či dva zajímavé filmy, které se nakonec kinům vyhnuly. První je životopis A. A. Milneho, autora známé dětské knížky O medvídkovi Pů - příhodně se film jmenuje Goodbye Christopher Robin (Sbohem, Kryštůfku Robine). V hlavní roli Domhnall Gleeson a Margot Robbie. Také druhé drama Viktorie a Abdul je dle skutečných událostí a vypráví o nezvyklém přátelském vztahu anglické královny Viktorie (Judi Dench) a jejího arabského sluhy Abdula.


Aerovod

Aerovod

Náročnější diváky nadchne specialista na kvalitní snímky online premiérou francouzskou komedií Dokud nás smrt nerozdělí, filmové fajnšmerky potěší také dokument Hitchcock/Truffaut, ve kterém se slavní režiséři zpovídají ze své lásky a obdivu k titulním režisérským velikánům filmové historie.


Vorel film

Vorel film

Tomáš Vorel dal na svůj Youtube kanál zdarma svůj třetí celovečerní film Kamenný most, doplnil tam tak svojí sbírku čítající Gympl, Cesta z města nebo Ulovit miliardáře. Nezbývá než doufat, že tam brzy objeví i Kouř, jehož klipy s hláškami jsou jinak na Youtube už dávno.


Ještě nemáte dost?

Protože tento víkend bude většina párů slavit Den sv. Valentýna, nabízíme samozřejmě i osvědčené Romantické filmy. Kina ovládne poslední díl Padesáti odstínů, tak si můžete ještě před návštěvou dopřát i Padesát odstínů šedi nebo Padesát odstínů temnoty. Případně tu máme ještě i kategorie Erotické filmy.

Kdo se naopak nechce romantice vůbec věnovat, může mrknout do našich nedávných tipů na dobré, ale neobjevené seriály na Netflixu, podívat se jak se nám libil ještě stále čerstvý netflixácký horor The Open House a nebo si připomenout některou z nezapomenutelných rolí Daniela Day-Lewise, který se nedávno rozloučil s hereckou kariérou.

VÍKENDOVÉ TIPY: Blade Runner 2049, Rituál a další novinky  |  Tipy na film  |  2018  |  50 přečtení  |  3 líbí se

Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.

Komentáře k článku VÍKENDOVÉ TIPY: Blade Runner 2049, Rituál a další novinky

Další články jako VÍKENDOVÉ TIPY: Blade Runner 2049, Rituál a další novinky

Tipy na film  |  před 4 dny

Dostala vás Favoritka? Známe 10 historických filmů, které budete milovat

Favoritka okouzluje nejen diváky, ale zabodovala i na britských filmových cenách, kde proměnila rovných 7 nominací a ovládla tak udílení. Ale režisér Lanthimos není první, kdo se rozhodl s historií naložit po svém. Podívejte se na 10 filmů, které mají k Favoritce blíž, než se na první pohled zdá. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny  |  44

10 nových seriálů, ke kterým Netflix konečně přidává české titulky

Netflix se v posledních týdnech konečně probudil ze zimního spánku a začal ve slušném tempu dávat titulky i ke svým původním seriálům. Konečně si tak můžete vychutnat i pecky k největším trhákům posledních měsíců. A zdá se, že nás čekají ještě lepší časy. číst více

Tipy na film  |  před 6 dny  |  62

10 dalších seriálů od tvůrců aktuální pecky Most!

Televizní seriál Most! si v posledních týdnech podmanil diváky a znovu prokázal, že nejlepší komediální seriály u nás vždy nachystá sehraná dvojice Petr Kolečko a Jan Prušinovský. Pojďme si připomenout jejich dřívější spolupráci a podívejme se i, co oba dva muži dokázali sami za sebe. číst více

Tipy na film  |  před 9 dny  |  14

7 nových dokumentů na Netflixu, které musíte vidět

Ačkoli Netflix v poslední době slízává smetanu především za svou hranou tvorbu, i v dokumentech si streamovací gigant vede nadmíru dobře. Vy si díky tomu můžete užít vrstevnaté portréty masových vrahů, komicky nepovedených hudebních festivalů či krušné chvíle celebrit a náboženských kultů. číst více

Tipy na film  |  před 12 dny  |  7

10 nejbizarnějších reality show na Netflixu

Netflix nejsou jen původní filmy, profláknuté seriály a katalogovky. Pokud večer občas projíždíte netflixovskou nabídku, je šance, že už jste narazili na nejednu reality show nebo pořad, o jehož existenci jste doteď netušili, a který vypadá zajímavě. Nebo divně. Nebo tak nějak obojí dohromady. A my jsme přesně takových našli rovnou desítku. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist