FB pixel
Netflix

Netflix

Premiéru na Netflixu mají hned dnes hned dva velké filmy. The Ritual je strašidelný horor, ve kterém se parta lidí ztratí v lese, ve kterém se dějí podivné věci. A When We First Met je romantická variace na Na Hromnice o den více, mladý kluk má šanci díky cestování v čase se znova ucházet o holku, kterou kdysi nedostal. Kdo by to neriskl, když tu holku hraje Alexandra Daddario. Jinak mezi novinkami na Netflixu najdete třeba disneyovku Odvážná Vaiana (bohužel bez české podpory) a klidně doporučíme i nečekanou premiéru třetího Cloverfieldu, která se odehrála už v pondělí.


HBO GO

HBO GO

Událostí víkedu bude premiéra nového seriálu Tady a teď, tajemného dramatu, který pro HBO napsal a natočil Alan Ball, tvůrce True blood nebo Odpočívej v pokoji. První díl uvidíme v neděli. Mezitím můžete koukat na druhou sezónu sci-fi Z onoho světa a nebo na HBO premiéru thrilleru The Circle, ve kterém Emma Watson odhaluje konspiraci v technologické korporaci vedené Tomem Hanksem.


iTunes

iTunes

Premiéru online si odbyl konečně Blade Runner 2049, vizuálně úchvatné sci-fi si na iTunes můžete vychutnat i ve 4K kvalitě. Čestvými novinkami - pokud jste ještě nezachytili - jsou třeba Americký zabiják nebo Barry Seal: Nebeský gauner (s Tomem Cruisem). Romantiku zastupují v novinkách Který je ten pravý? (Reese Witherspoon), naopak něco dramatičtějšího slibuje Hora mezi námi, o holý život uprostřed sněhu bojuje Idris Elba a Kate Winslet.


Obbod

Obbod

První dva zahraniční seriály zakoupil do své nabídky Obbod. Najdete tam třeba první sérii vynikajícího severského krimi Most (Bron), známého už z televize a nebo neméně vydařenou americkou krimi The Fall, kde Gillian Anderson (Scully z Akt X) pronásleduje sériového vraha, kterého si zahrál Jamie Dornan. Ano ten, který aktuálně v kinech úřaduje jako miliardář Grey v završení trilogie Padesát odstínů.


O2TV

O2TV

Dříve než všichni ostatní má videotéka O2TV aktuálně třeba v kině uvedený animák Esa z pralesa či dva zajímavé filmy, které se nakonec kinům vyhnuly. První je životopis A. A. Milneho, autora známé dětské knížky O medvídkovi Pů - příhodně se film jmenuje Goodbye Christopher Robin (Sbohem, Kryštůfku Robine). V hlavní roli Domhnall Gleeson a Margot Robbie. Také druhé drama Viktorie a Abdul je dle skutečných událostí a vypráví o nezvyklém přátelském vztahu anglické královny Viktorie (Judi Dench) a jejího arabského sluhy Abdula.


Aerovod

Aerovod

Náročnější diváky nadchne specialista na kvalitní snímky online premiérou francouzskou komedií Dokud nás smrt nerozdělí, filmové fajnšmerky potěší také dokument Hitchcock/Truffaut, ve kterém se slavní režiséři zpovídají ze své lásky a obdivu k titulním režisérským velikánům filmové historie.


Vorel film

Vorel film

Tomáš Vorel dal na svůj Youtube kanál zdarma svůj třetí celovečerní film Kamenný most, doplnil tam tak svojí sbírku čítající Gympl, Cesta z města nebo Ulovit miliardáře. Nezbývá než doufat, že tam brzy objeví i Kouř, jehož klipy s hláškami jsou jinak na Youtube už dávno.


Ještě nemáte dost?

Protože tento víkend bude většina párů slavit Den sv. Valentýna, nabízíme samozřejmě i osvědčené Romantické filmy. Kina ovládne poslední díl Padesáti odstínů, tak si můžete ještě před návštěvou dopřát i Padesát odstínů šedi nebo Padesát odstínů temnoty. Případně tu máme ještě i kategorie Erotické filmy.

Kdo se naopak nechce romantice vůbec věnovat, může mrknout do našich nedávných tipů na dobré, ale neobjevené seriály na Netflixu, podívat se jak se nám libil ještě stále čerstvý netflixácký horor The Open House a nebo si připomenout některou z nezapomenutelných rolí Daniela Day-Lewise, který se nedávno rozloučil s hereckou kariérou.

VÍKENDOVÉ TIPY: Blade Runner 2049, Rituál a další novinky  |  Tipy na film  |  2018  |  285 přečtení  |  3 líbí se

Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.

Komentáře k článku VÍKENDOVÉ TIPY: Blade Runner 2049, Rituál a další novinky

Další články jako VÍKENDOVÉ TIPY: Blade Runner 2049, Rituál a další novinky

Tipy na film  |  včera 22:50

VZPOMÍNÁME: Stan Lee a všechny jeho cameo role

Filmový i komiksový svět včera postihla obrovská ztráta, neboť do nebeského království odešel Stan Lee, tvůrce populárních marvelovských postav a také král cameo rolí, které si v následujícím článku představíme. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  12

Outlaw King: Co neobsahuje o 20 minut kratší verze na Netflixu?

Od pátku najdete na Netflixu historický velkofilm Outlaw King. Jestli vás přesvědčila naše pochvalná recenze a film jste přes víkend už omrkli, určitě se vám bude hodit srovnání verze Netflixu s tou, kterou viděli diváci v Torontu. Pozor na spoilery a mrkněte na naše perličky na závěr. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny  |  94

RECENZE: Outlaw King je brutální podívanou ve stylu Statečného srdce

Netflix dnes vypustil svůj zatím nejambicióznější film. V něm se režisér na Oscara nominováno neo-westernu Za každou cenu vydal do Skotska, aby oživil národního hrdinu Roberta Bruce, který spolu s Williamem Wallacem vykoupal Angličany v potocích krve a získal Skotům nezávislost číst více

Tipy na film  |  před 6 dny  |  66

Nejen Mr. Bean a Johnny English: 8 dalších rolí Rowana Atkinsona

Rowan Atkinson je symbol Anglie. Patrně si ho vybavíte hlavně jako neurotického pana Beana, který si dělá sendvič v ponožce a schovává po restauraci tatarský biftek. Ale co jeho jiné filmy? Rozhodli vybrat osm dalších postav Rowana Atkinsona, které si zaslouží vaši pozornost! číst více

Tipy na film  |  před 7 dny  |  9

7 nejzajímavějších kriminálních dokumentů na Netflixu a HBO

Nebaví vás kriminální seriály, protože vám přijdou všechny případy příliš obyčejné či nevěrohodné? Podívejte se na náš výběr sedmičky dokumentů natočených podle skutečných případů, se skutečnými oběťmi či s výpovědmi skutečných vrahů. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist